date_range چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۵۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

مرزبانان ربوده شده در شرایط بیهوشی بودند/ دشمن ضربه سختی می‌خورد

مرزبانان ربوده شده در شرایط بیهوشی بودند/ دشمن ضربه سختی می‌خورد

سمنان - فرمانده سپاه پاسداران از ربوده شدن تعدادی مرزبان در شرایط بیهوشی خبر داد و گفت: در عملیاتی از سوی دشمنان متاسفانه تعدادی از ماموران هنگ مرزی و بسیجیان در میرجاوه ربوده شدند.

به گزارش خبرگزاری تقریب، سردار محمدعلی جعفری ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم معارفه فرمانده جدید سپاه استان سمنان و در جمع خبرنگاران، ضمن بیان اینکه تعدادی مرزبان ایرانی توسط دشمنان ربوده‌شده‌اند، بیان کرد: دشمنان با بی‌هوش کردن موفق شدند تعدادی از بسیجیان بومی و نیروهای هنگ مرزی پایگاه مراقبتی در نقطه صفر مرزی را بربایند.

وی بابیان اینکه آخرین مکان این مرزبانان میر جاوه بوده است، افزود: دشمنان هر بار تلاش می‌کردند با درگیری این برجک و پاسگاه را اشغال کنند ولی با توجه به ناکامی، این بار با واردکردن یک نیروی نفوذی توانستند عمل خود را انجام دهند که قطعاً به سزای اعمالشان خواهند رسید.

دشمن به دنبال ایجاد ناامنی در منطقه

فرمانده سپاه بابیان اینکه دشمنان ضربه سختی به خاطر این عمل خواهند خورد، بیان کرد: آن‌ها مطمئن بودند تا زمانی که رزمنده و مدافع هوشیار وزنده باشند نخواهند توانست به هدف خود برسند، با بی‌هوش کردن این افراد توانستند آن‌ها را بربایند اما خطاب به آن‌ها باید گفت این امر هنر نیست.

جعفری افزود: ما از برنامه‌ریزی‌ها و سرمایه‌گذاری دشمنان اطلاع داریم ولی با آمادگی‌ها و تسلطی که وجود دارد، اکثر این برنامه‌ریزی‌ها خنثی می‌شود، از سوی دیگر دشمنان می‌دانند که با پاسخ دندان‌شکن ما روبرو خواهند شد.

وی ضمن بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد ناامنی در منطقه است، بیان کرد: استکبار برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ تلاشی کوتاهی ندارد، آمریکا و اسرائیل با اقدامات سلطه‌گرایانه خود برای نابودی امت‌های اسلامی برنامه‌ریزی دارند که باهمت نیروهای مسلح و سپاه تمام توطئه‌های آن‌ها نقش بر آب است.
نمایش موجودیت‌ها