date_range یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۰۷:۰۰ ب.ظ

گرامیداشت روز جهانی کودک در شبکه دو و شبکه شما

گرامیداشت روز جهانی کودک در شبکه دو و شبکه شما

شبکه‌های دو و شما به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کودک ویژه‌برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته‌اند.

به گزارش  خبرگزاری تقریب ، شبکه دو سیما به مناسبت روز جهانی کودک به صورت زنده ویژه برنامه‌ای رنگارنگ را در بخش‌های متنوع و سرگرم کننده و با حضور کودکان، مجریان نام آشنای کودک و نوجوان، فیلمسازان و ... دوشنبه ۱۶ مهر تقدیم مخاطبان می‌کند. 
این ویژه برنامه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی ظریفیان و آزیتا رضایی (عمو مهربان و خاله رویا) میزبان عموهای فیتیله‌ای، ملیکا زارعی (خاله شادونه)، مسعود روشن پژوه، بهاره جهاندوست، خاله سارا، خاله قاصدک، عمو مهرداد و ... همچنین فیلمسازان سینمایی کودک خواهد بود.  از این میان می توان به غلامرضا رمضانی و امیر مشهدی عباس از فیلمسازان حوزه کودک و نوجوان اشاره کرد. این بخش از برنامه با پخش قسمت هایی از آثار این فیلمسازان همراه خواهد بود. 
پرداختن به بازی‌های ایرانی و دسته جمعی، ایجاد فضایی پرنشاط، اجرای موسیقی توسط کودکان، اجرای نمایش عروسکی و هرچه که دنیای کودکان را زیباتر می‌کند برای این برنامه در نظر گرفته شده است.   
این ویژه برنامه با هدف انتشار پیام صلح و دوستی کودکان ایرانی به همه کودکان جهان در گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما تهیه شده و در آن از حضور دست اندرکاران برنامه های مختلف شبکه دو که ویژه کودکان و نوجوانان تهیه می شوند از جمله «محله گل و بلبل»، «با ما بیا»، «فیتیله ای ها»، «خاله شادونه»، «سوغات جنگل»، «مسابقه محله»، «کافه بازی» و .... بهره می‌برد. 
این برنامه دوشنبه از ساعت ۱۵:۰۰ به صورت زنده روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

**کودکان سرزمین ایران در شبکه شما
همچنین شبکه تلویزیونى «شما» به مناسبت روز جهانى کودک برنامه ١٤ساعته‌اى را با مشارکت کانون پرورش فکرى کودکان و نوجوانان روى آنتن مى‌برد.
در این ویژه برنامه مجموعه‌اى از جدیدترین انیمیشن‌هاى ایرانى تولید کانون، فیلم سینمایى،گزارش‌هایى از کودکان سراسر ایران و چند مستند مربوط به کودکان پخش خواهد شد. 
همچنین جمعى از کودکان موفق فعال در کانون پرورش، مربیان مراکز تهران و شهرستان، برگزیدگان قصه‌گویى کانون و... در برنامه حضور خواهند داشت.
این برنامه روز دوشنبه شانزدهم مهرماه همزمان با روز جهانى کودک از ساعت ١٠صبح تا ١٢شب از شبکه شما پخش مى‌شود.
نمایش موجودیت‌ها