date_range یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۲۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

آغاز رفت و روب «ثلاث‌باباجانی»

آغاز رفت و روب «ثلاث‌باباجانی»
منبع خبر: شهردار آنلاین

شهردارآنلاین: شهردار منطقه 20 تهران از فعالیت 96 نفر از عوامل امور شهری این منطقه در شهرستان زلزله‌زده «ثلاث‌باباجانی» و آغاز عملیات نظافت و رفت و روب این شهرستان خبر داد.

سید احمد صفوی که پس از تعیین این منطقه به عنوان منطقه معین در شهرستان «ثلاث باباجانی» استان کرمانشاه مستقراست، بعد از ظهر یکشنبه طی نظارت های مستقیم و میدانی در جمع خبرنگاران گفت: با استقرار ۹۶ نفر از عوامل اجرایی امورشهری مدیریت شهری منطقه ۲۰ به همراه تجهیزات و ماشین آلات رفت و روب شهری در محل، عملیات نظافت و پاکسازی فضای عمومی شهر از امروز آغاز شده است.

شهردار منطقه ۲۰ تهران با اشاره به این که از زمان وقوع زلزله زباله ها جمع آوری نشده بود و این حجم از زباله مشکلات جدی بهداشتی و زیست محیطی برای شهروندان این شهرستان ایجاد می کرد، افزود: برای تسریع در امر نظافت و پاکسازی، ۲۲ دستگاه کامیون، خاور، واترجت، باب کت و تانکر نیز همراه تیم مدیریت شهری منطقه ۲۰ اعزام و عملیاتی شده اند.

وی تغییر فضای بصری شهر به روزهای قبل از حادثه را موجب آرامش آسیب دیدگان برشمرد و ادامه داد: ۲۰۰ مخزن ۱۱۰۰ لیتری، ۳۰ باکس ۱۲۰ لیتری، ۲ خاور جارو و تجهیرات فردی رفت و روب از تجهیزاتی است که تاکنون در شهرستان ثلاث باباجانی تخلیه شده است و در صورت لزوم اضافه خواهد شد.

صفوی به لزوم توسعه فضاهای بهداشتی برای آسیب دیدگان زلزله اشاره کرد و گفت: ۴۴ چشمه سرویس بهداشتی در محل تعبیه شده است تا مورد استفاده آسیب دیدگان قرار گیرد.

شهردار منطقه ۲۰ تهران یادآور شد: عوامل اجرایی اعزامی به شهرستان ثلاث باباجانی داوطلبانه و با نیت خیرخواهانه در این ماموریت شرکت کرده اند و در صورت تداوم فعالیت ها، همچنان نیروهای داوطلب برای جایگزینی در منطقه ۲۰ اعلام آمادگی کرده اند.

نمایش موجودیت‌ها