date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۳۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

پیشنهادهای کی‌روش برای بازی دوستانه تخیلی بود؟!

پیشنهادهای کی‌روش برای بازی دوستانه تخیلی بود؟!
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

برخی رسانه‌ها از پیشنهادهای کی‌روش برای بازی دوستانه در روز سوم فروردین 97 خبر دادند که این موضوع از طرف یکی از مدیران فدراسیون فوتبال تکذیب شد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، برخی رسانه ها از پیشنهاد‌های کی روش برای بازی دوستانه در روز سوم فروردین ۹۷ خبر دادند که این موضوع از طرف یکی از مدیران فدراسیون فوتبال تکذیب شد.

 


در حالیکه برخی رسانه ها، به نقل از حساب رسمی تیم ملی فوتبال ایران در یکی از شبکه‌های اجتماعی خبر دادند که کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی برای بازی دوستانه 3 فروردین، تیم‌های بلغارستان، رومانی، بوسنی، مجارستان و ایتالیا را به فدراسیون فوتبال پیشنهاد داده است اما یکی از مدیران این فدراسیون اظهار کرد: تیم ملی فوتبال ایران در صفحات مجازی اینستاگرام، فیسبوک و همچنین کانال تلگرامی یک صفحه رسمی دارد که تمام آنها زیر نظر مسئول مربوطه کنترل می شود و تاکنون من هم خبری مبنی بر اینکه آنها، این اطلاعات را داده باشند، ندارم.


او افزود: تاکنون چند دیدار دوستانه تیم ملی پیش از جام جهانی 2018 روسیه قطعی شده اما قرار است پس از قطعی شدن تمام بازی ها اطلاع رسانی شود.


وی ادامه داد: گزینه های زیادی برای بازی دوستانه داریم و شاید این کشورها هم جزء آنها باشند اما تاکنون چیزی قطعی نشده است و پس از قطعی شدن اعلام می کنیم.

باشگاه خبرنگاران

110

نمایش موجودیت‌ها