date_range شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۰۶:۰۰ ق.ظ

شورای نگهبان کناره‌گیری آیت‌الله جنتی را تکذیب کرد

شورای نگهبان کناره‌گیری آیت‌الله جنتی را تکذیب کرد
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: سیاست|مجلس

سخنگوی شورای نگهبان اخبار مربوط به کناره‌گیری احمد جنتی، از دبیری شورای نگهبان را به دلیل "کهولت سن و بیماری" تکذیب کرد.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز ، سخنگوی شورای نگهبان اخبار مربوط به کناره‌گیری احمد جنتی، از دبیری شورای نگهبان را به دلیل "کهولت سن و بیماری" تکذیب کرد.

 

صبح امروز برخی از رسانه های داخلی خبر از کناره گیری آیت الله احمد جنتی از دبیری شورای نگهبان به دلیل کهولت سن و بیماری خبر داده بودند که این ادعا بازتاب وسیعی در رسانه های فارسی زبان داخلی و خارجی داشت اما این خبر بلافاصله از سوی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان تکذیب شد.

 

سایت شبکه بی بی سی با انعکاس خبر تکذیب کنارگیری آیت الله جنتی به عنوان خبر اول صفحه نخست خود نوشت: «سخنگوی شورای نگهبان قانون اساسی در ایران اخبار مربوط به کناره‌گیری احمد جنتی، دبیر این شورا و جایگزینی محمدحسن ابوترابی‌فرد٬ از چهره‌های میانه‌رو اصولگرایان را تکذیب کرده است.

 

ساعاتی پیش اخباری منتشر یافت که طبق آنها آقای جنتی به دلیل "کهولت سن و بیماری" از دبیری شورای نگهبان کناره‌گیری کرده است.

 

اما عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در مصاحبه با خبرگزاری فارس، گمانه‌زنی درباره تغییرات در شورای نگهبان را رد کرده است.

 

آقای کدخدایی گفته است "هیچ تغییری در شورای نگهبان رخ نخواهد داد و چنین خبرهایی کذب است."»

 

شورای نگهبان کناره‌گیری آیت‌الله جنتی را تکذیب کرد

نمایش موجودیت‌ها