date_range سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۲۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تین کات: بازیکنانم وقت‌کشی نکردند/ از میهمان‌نوازی تبریزی‌ها ممنونم

تین کات: بازیکنانم وقت‌کشی نکردند/ از میهمان‌نوازی تبریزی‌ها ممنونم
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی الجزیره در مورد تساوی خارج از خانه تیمش مقابل تراکتورسازی صحبت کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، تین کات، سرمربی تیم الجزیره امارات پس از تساوی تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: به تیمم افتخار می‌کنم. در یک شرایط سخت توانستیم مساوی کنیم. اگر بازی را دیده باشید نیمه دوم واقعاً تحت فشار بودیم و توانستیم خیلی خوب دفاع کنیم. تشکر می‌کنم از دروازه‌بان تیم که در این بازی خیلی خوب ظاهر شد. می‌توانستیم امتیاز کامل بازی را بگیریم اگر داور پنالتی می‌گرفت. خطایی که روی رومارینیو انجام شد پنالتی بود. در هر صورت توانستیم یک امتیاز بگیریم و خیلی خوشحالیم. دفاع‌های ما بلند قد نیستند، اما مهاجمان حریف بلند قد بودند. به هر حال خوشحالم که یک امتیاز گرفتیم. پهلوان و کیانی بازیکنان خوبی هستند.

 

وی در ادامه گفت: تشکر می‌کنم از تبریزی‌های که با مهمان نوازی خیلی خوب از ما پذیرایی کردند. اقامت خیلی خوبی داشتیم و امیدوارم بازهم شاهد این میهمان نوازی بازهم از سوی تبریزی‌ها باشیم.

 

سرمربی الجزیره در مورد وقت کشی بازیکنانش عنوان کرد: این بخشی از فوتبال است. وقتی شما تحت فشار هستید باید از تمام ابزارها استفاده کنید و نتیجه بگیرید. این یک بازی حرفه‌ای است. بازیکنان ما عمداً وقت تلف نکردند و اگر نتیجه برای تراکتورسازی بود هم آنها همین کار را می‌کردند.

 

تین کات درباره اینکه آیا تیم شما شانس صعود دارد یا خیر، عنوان کرد: بله حتماً شانس زیادی داریم. یک بازی خانگی هم داریم که می‌توانیم خیلی قدرتمند ظاهر شویم. ما 6 بازیکن بین المللی را از دست دادیم.

 

وی افزود: تراکتور یکی از بهترین رقیبان ما بود. بازی با الغرافه را باید می‌برد، اما بدشانسی آورد. فوتبال ایران یکی از بهترین فوتبال‌ها است. از نظر قدرت بدنی بازیکنان ایرانی شرایط خیلی خوبی دارند.

ایلنا

110

نمایش موجودیت‌ها