date_range یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۵۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

ناراحتی شفر از رفتار حسینی

ناراحتی شفر از رفتار حسینی
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم فوتبال استقلال از رفتار دروازه‌بان تیمش ناراحت است. سیدحسین حسینی در فصل جاری با اتفاقات زیادی روبرو شده است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، پسر محجوبی که سختی‌های زیادی برای قرار گرفتن درون دروازه استقلال کشید. این اتفاق برای او افتاد و دروازه‌بان جوان و آینده‌دار استقلال رکورد کلین‌شیت تاریخ فوتبال ایران را شکست تا صاحب رکورد جاودانه‌ای شود. با این وجود، روزهای خوش او زود به پایان رسید و شفر برای اینکه حسینی را از غرور دور کند، مهدی رحمتی را جانشین او کرد.

 

حسینی در بازی با الهلال عربستان هم روی نیمکت نشست تا اینکه در دیدار با فولاد بار دیگر شفر به او اطمینان کرد. حسینی که می‌دانست دربی هم درون دروازه قرار می‌گیرد، با همه توانش بازی کرد و حتی در یک صحنه به زیبایی توپ را از روی خط برگرداند. در ادامه او و فرشید باقری روی یک صحنه تعلل کردند تا بیژن حیدری داور بازی به او کارت نشان دهد و حسینی دربی را از دست بدهد.

 

در ادامه حسینی با باقری درگیری لفظی پیدا کرد که چرا زودتر ضربه را نزده است. پس از این اتفاق، شفر سرمربی استقلال به شدت نسبت به رفتار حسینی عصبانی شد و به دستیارانش گفت که حسینی نباید کارت زرد می‌گرفت تا دربی را از دست بدهد. حضور او و رحمتی می‌توانست به تیم کمک کند، اما در این زمان فقط رحمتی را داریم که او هم مصدوم است.

 

میزان

451

نمایش موجودیت‌ها