date_range دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۰۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

حمایت معنادار استقلالی‌ها از فرهاد مجیدی

حمایت معنادار استقلالی‌ها از فرهاد مجیدی
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

ستاره نامدار باشگاه استقلال که چند سالی است فوتبال را کنار گذاشته، جمعه‌شب با یک پست اینستاگرامی، اتفاق بزرگی را در فوتبال ایران رقم زد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، فرهاد مجیدی درست در شرایطی که آبی پوشان نگران وضعیت باشگاه خود هستند، به عملکرد مدیران استقلال تاخت و آن‌ها را زیر تیغ نقد برد. اتفاقی که باعث کاهش محبوبیت و اعتماد هواداران نسبت به مدیریت باشگاه شد.

 

جالب اینکه تعداد زیادی از پیشکسوتان استقلال نیز به تبعیت از فرهاد مجیدی، شروع به انتقاد از مدیریت باشگاه کردند و به خصوص عملکرد پندار توفیقی را زیر سوال بردند. حتی برخی از پیشکسوتان استقلال با خبرنگاران تماس برقرار کرده و خواهان انجام مصاحبه‌های تند علیه مدیریت باشگاه شدند.


شاید کاری که فرهاد مجیدی انجام داد در ادامه به برکناری برخی از مدیران باشگاه استقلال منجر شود. او با استفاده از محبوبیت و نفوذی که بین هواداران استقلال دارد، وارد عمل شد و انتقاداتی که برای مدت‌ها در دلش داشت را در اینستاگرام منتشر کرد و حالا پیشکسوتان دیگر باشگاه به دنبال حمایت از مجیدی و ادامه دادن به انتقاد از مدیریت هستند تا بتوانند یک اتفاق جدید را رقم زده و باعث برکناری رضا افتخاری و پندار توفیقی شوند!


فراموش نکنید که محبوبیت بیش از اندازه مجیدی در میان استقلالی‌ها باعث به وجود آمدن مسائل زیادی طی سال‌های اخیر شده بود و گفته می‌شد سایر پیشکسوتان استقلال، چشم دیدن فرهاد را ندارند، اما حالا به شکل معناداری وارد عمل شده اند تا در کنار هم، از مدیریت باشگاه انتقاد کنند.

 

خبرورزشی

451

نمایش موجودیت‌ها