date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۵۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

ترکیب پرسپولیس مقابل مشکی‌پوشان؛ بازگشت مغضوبین

ترکیب پرسپولیس مقابل مشکی‌پوشان؛ بازگشت مغضوبین
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

پرسپولیس مقابل مشکی‌پوشان بار دیگر از منشا و احمدزاده استفاده می‌کند.

 به‌ گزارش ‌ سرویس ورزشی جام نیـوز ، پرسپولیس در حالیکه در هفته اخیر درگیر حواشی زیادی از جمله کنار گذاشته شدن منشا و احمدزاده از دیدار قبلی، رفتن طارمی به قطر و همچنین تمدید قرارداد برانکو بوده است و تساوی در دیدار آخر این تیم را بیش از پیش تحت فشار قرار داده است، باید در دیدار مقابل تیم انتهای جدولی مشی‌پوشان قرار بگیرد.

 

ترکیب پرسپولیس در این بازی نسبت به بازی با نفت تغییرای در خط جلو خواهد داشت ولی ترکیب دفاعی این تیم با یک تغییر وارد زمین خواهد شد.

 

در دروازه سرخپوشان مثل همیشه علیرضا بیرانوند ایفای نقش خواهد کرد و او که به تازگی شاهد شکستن رکوردش توسط حسین حسینی شده است، انگیزه زیادی دارد تا کلین شیت 180 دقیقه‌ای خود را به 270 دقیقه برساند و دروازه‌اش را در این بازی بسته نگه دارد.

 

در خط دفاع سیدجلال حسینی در ترکیب اصلی حضور دارد ولی زوج او را برخلاف همیشه که شجاع خلیل‌زاده تشکیل می‌داد، در این بازی به دلیل محرومیت این بازیکن محمد انصاری شکل می‌دهد. با انتقال انصاری از دفاع چپ به دفاع میانی، حسین ماهینی از دفاع راست به این جناح منتقل می‌شود و صادق محرمی برای ایفای نقش دفاع راست وارد زمین خواهد شد.

 

زوج همیشگی کامیابی‌نیا و صادق محرمی در پست هافبک دفاعی بار دیگر کنار هم ایفای نقش خواهند کرد و یک خط جلوتر و جایی که اثری از مسلمان و بشار رسن طراح در زمین نیست، فرشاد احمدزاده و وحید امیری ایفای نقش خواهند کرد و بار هجومی خط هافبک را بر دوش می‌کشند.

 

احمدزاده به همراه منشا از بازی قبلی به دلیل بی‌انضباطی محروم شده بودند و حالا به ترکیب بازگشته‌اند. در خط حمله با بازگشت منشا زوج او و علی علیپور بار دیگر شکل می‌گیرد.

ایلنا

110

نمایش موجودیت‌ها