date_range دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۶:۵۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

دو هدف کی‌روش از تمدید قرارداد با تیم ملی

دو هدف کی‌روش از تمدید قرارداد با تیم ملی
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

از آنجا که فاصله زیادی بین رقابت‌های جام جهانی و جام ملت‌های امارات 2019 نیست، فدراسیون فوتبال قصد دارد کارلوس کی‌روش را حداقل تا پایان این مسابقات حفظ کند.

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، از آنجا که فاصله زیادی بین رقابت‌های جام جهانی‌ و جام ملت‌های امارات 2019 نیست، فدراسیون فوتبال قصد دارد کارلوس کی‌روش را حداقل تا پایان این مسابقات حفظ کند. خیلی‌ها تصور می‌کنند با حضور این مرد پرتغالی ایران شانس آن را دارد که بعد از 44 سال بار دیگر قهرمان آسیا شود.

 

 ایران آخرین بار در خاک خودمان موفق شد جام ملت‌ها را فتح کند. بی‌شک آن روز هیچ‌کس تصور نمی‌کرد ناکامی ایران در رقابت‌ها به بیش از 4 دهه بینجامد. در دوره قبلی جام ملت‌ها خیلی‌ها تصور می‌کردند تیم ملی ایران به فینال برسد اما با ناداوری از رقابت‌ها حذف شد. حالا هم خیلی‌ها خوشبین هستند با کی‌روش بتوانیم در جام ملت‌های امارات موفق باشیم و بعد از 44 سال طلسم‌شکنی کنیم و قهرمان شویم.

 

کارلوس هم برای ماندن بسیار علاقه‌مند است چون تصور می‌کند قهرمانی در امارات می‌تواند او را برای همیشه در فوتبال ایران جاودانه کند. کی‌روش البته دلیل دیگری هم برای تمدید قرارداد دارد. او شنیده برانکو علاقه زیادی دارد سرمربی تیم ملی شود و حتی شایعاتی از مذاکرات بعضی افراد با این مربی برای نشستن روی نیمکت ایران صورت گرفته، به همین دلیل حالا میل بیشتری برای تمدید قرارداد دارد!

خبرورزشی

110

 

نمایش موجودیت‌ها