date_range یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۱۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

دنبال پادو بودم ولی متاسفانه کنار زمین نبود فرشید اسماعیلی: با همه وجودم شوت زدم

دنبال پادو بودم ولی متاسفانه کنار زمین نبود  فرشید اسماعیلی: با همه وجودم شوت زدم
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

فرشید اسماعیلی درباره دیدار استقلال و تراکتورسازی تبریز گفت: برد استقلال همه هواداران را به آینده امیدوار کرد.

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، فرشید اسماعیلی چشم‌نواز فوتبال بازی می‌کند. سبک بازی او، نام چهره خاصی را به یادشان نمی‌آورد، بلکه خود فرشید را جلوی ذهن‌شان تداعی می‌کند. او در زمین پرتلاش و دونده است. گاهی دست به کار‌های خارق العاده‌ای می‌زند. فرشید کاملاً در خدمت تیم بازی می‌کند و به همین دلیل در دل هواداران جا باز کرده است. اسماعیلی در بازی با تراکتورسازی، به همه نوید روز‌های خوبش را داد. فرشید در این مسابقه یک گل زد و یک پاس گل هم داد: «اول از همه خوشحالم از خوشحالی هواداران. از دقیقه اول فقط می‌گفتیم خدایا شرمنده این هواداران نشویم. همان‌طور که دیدید اکثر صندلی‌های ورزشگاه پر بود. فقط می‌خواستیم این بازی را ببریم. تیم خیلی تلاش کرد و با حمایت هواداران توانستیم یک شب خوب رقم بزنیم.»

 

نقشه کشیده بودم
فرشید بعد از گل زیبایی که به تراکتورسازی زد، به دنبال لئوناردو پادوانی بود: «من فکر کردم کنار زمین است ولی بچه‌ها گفتند نیست. دوست داشتم پیش پادو بروم. او واقعاً بچه خوبی است و هیچ کدام خاطره بدی از لئوناردو در ذهن نداریم. اتفاقی که برای او افتاد، ممکن است برای هر یک از ما بیفتد. واقعاً روز‌های سختی را سپری می‌کند ولی باید بداند مورد حمایت ماست. از همان اول بازی نقشه کشیده بودم اگر گل زدم بروم سمت پادو ولی متاسفانه کنار زمین نبود. امیدوارم مسئولان مراقب پادوانی باشند. او شرایط سختی دارد. همه دوست داریم بلند شود و روی پایش بایستد.»


دوست داشتم گل بزنم
اسماعیلی درباره گلی که زد هم می‌گوید: «چون دوست داشتم در این بازی گل بزنم، با همه وجودم شوت زدم و خوشحالم که برای تیم مثمر ثمر بودم.» او البته یک پاس زیبا هم به تبریزی داد تا پای این مهاجم خیلی زود به گلزنی باز شود: «ما مجموعه‌ای هماهنگ هستیم. مرتضی خیلی زود در تیم جا افتاده و برایش خوشحالم که در اولین بازی گل زده است. امیدوارم در استقلال همیشه موفق باشد.»


سخت کار می‌کنیم
برد استقلال همه هواداران را به آینده امیدوار کرد. حالا آبی‌ها به صدر جدول نزدیک شده‌اند. در تیم این انگیزه وجود دارد که امسال قهرمان لیگ برتر شود. اسماعیلی هم در این باره می‌گوید: «ما خیلی سخت کار می‌کنیم. در طول هفته به خوبی تمرین می‌کنیم تا بتوانیم مقابل حریفان خود برنده شویم. ان‌شا‌ءا... این برد شروع برد‌های ما در لیگ برتر خواهد بود. امیدوارم هواداران هم همین‌طور حمایت کنند. با حمایت آن‌ها شانس موفقیت ما بیشتر خواهد بود. البته از این مسئله مطمئن هستیم، چون همیشه در ورزشگاه حضور دارند و پشت تیم‌شان هستند.»

منبع: خبرورزشی

110

نمایش موجودیت‌ها