date_range دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۰۸:۰۰ ب.ظ

دویچه‌وله: ملی‌پوشان کشتی ایران باید تابوشکنی کنند

دویچه‌وله: ملی‌پوشان کشتی ایران باید تابوشکنی کنند
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: ورزش|کشتی

مسابقات کشتی فرنگی و آزاد قهرمانی 2018 جهان از 28 مهر تا 6 آبان (20 تا 28 اکتبر) در شهر بوداپست، پایتخت مجارستان، برگزار می‌شود.

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، در آستانه مسابقات کشتی قهرمانی آزاد و فرنگی ۲۰۱۸ جهان، به دلیل مشکلات مالی، فدراسیون کشتی اعلام کرد تیم ملی را ناقص به این مسابقات اعزام خواهد کرد.

 

مسئولان فدراسیون اعزام تیم ناقص به این رقابت‌ها را ناشی از مشکلات ارزی اعلام کرده‌اند.

 

 

این خبر بهانه ای شد تا دویچه وله، رسانه فارسی زبان آلمان، تلاش نماید با تحریک وزرشکاران ایرانی، آنها را به مسابقه با کشتی گیران رژیم صهیونیستی ترغیب کند.

 

این رسانه ضدانقلاب برای این منظور، با مهدی جعفری گرزینی، مدیر باشگاه کشتی آ.اس.فا. ماینتس ۸۸ در بوندس لیگای آلمان و کارشناس کشتی ایران و آلمان مصاحبه ای را انجام داد.

 

در حالی که فدراسیون کشتی همچون دیگر بخش های کشور با مشکلات مالی به خصوص در حوزه ارز مواجه است، جعفری گرزینی در این مصاحبه مدعی شد به دلیل این مشکلات، کشتی ایران به "تابوشکنی" نیاز دارد و این تابوشکنی را حضور کشتی‌گیران ایران در دیدار با حریفان اسرائیلی عنوان کرد!

 

البته این به اصطلاح مدیر ورزشی نگفت رقابت ملی پوشان ایرانی با کشتی گیران اسرائیلی کدام یک از مشکلات کشتی گیران را حل می کند؟!


 

نمایش موجودیت‌ها