نادانی وزیر صهیونیستی

نادانی وزیر صهیونیستی
منبع خبر: جام‌نیوز

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تاکید کرد که این رژیم حملات به سوریه را متوقف نخواهد کرد.

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز به نقل از فلسطین الیوم، آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در گفتگو با رادیو ارتش این رژیم گفت: ما هرگز حملات به سوریه را متوقف نخواهیم کرد. ما برای تضمین امنیت شهروندان اسرائیلی نهایت تلاشمان را می‌کنیم.

این اظهارات بعد از آن ایراد شد که اقدامات نیروی هوایی رژیم صهیونیستی موجب سقوط یک جنگنده روسی در سوریه شد. در این حادثه 15 نظامی روسی کشته شدند.

رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه فرمانده نیروی هوایی‌ خود را برای بررسی جزئیات این حادثه به مسکو فرستاد. رژیم صهیونیستی از کشته شدن نظامیان روسی در این حادثه ابراز تاسف کرده است.

به گزارش ایسنا، در جریان حمله روز دوشنبه اسرائیل به شهر لاذقیه سوریه یک هواپیمای نظامی روسی به اشتباه از سوی پدافند هوایی سوریه هدف قرار گرفت که در ادامه مشخص شد اقدام برنامه‌ریزی شده خلبان‌های اسرائیلی باعث شده سامانه دفاع هوایی سوریه به اشتباه هواپیمای روس را ساقط کند.

 

سفارت روسیه در تل‌آویو در این باره در توییتر اعلام کرد: اقدامات و برخوردهای نیروی هوایی اسرائیل غیرمسئولانه و نادرست است چراکه هواپیمای ایلوشین روسیه را در معرض خطر قرار داد.

نمایش موجودیت‌ها