date_range دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۱۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

8 فعال حوزه سلامت در هواپیمای مرگ جان باختند

8 فعال حوزه سلامت در هواپیمای مرگ جان باختند
منبع خبر: جام‌نیوز

سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: هشت پزشک, پرستار و فعال حوزه سلامت در هواپیمای سانحه‌دیده تهران-یاسوج فوت شدند.

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز ، ایرج حریرچی روز دوشنبه در نشست خبری هفتگی افزود: دکتر شاپور یاری پور, خانم قلی پور پرستار و فرزندانشان, فاطمه دانشوری دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج, مژگان نظری, دانشجوی دکترای فیزیولوژی در این حادثه فوت شدند.

 

وی اضافه کرد: در این حادثه همچنین دکتر کردی روانشناس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج, دکتر سکینه کاظمی پرستار بیمارستان امام سجاد و دانشجوی کارشناسی ارشد پرستاری, دکتر علیرضا جامعی دانشجوی علوم پزشکی و نرگس خوبانی پرستار همسر یکی از جراحان مغز و اعصاب که اهل یاسوج است متاسفانه در این حادثه فوت شدند.

 

وی همچنین با تاکید بر نیاز بیشتر به خون در ماههای پایانی سال گفت: در ماههای اخیر به علت سرمای هوا و افزایش ترافیک مراجعات مردم برای اهدای خون کمتر شده است و با توجه به افزایش عمل های جراحی در ماه بهمن و اسفند برای اینکه به بعد از عید منتقل نشود نیاز به خون افزایش می یابد بنابراین از مردم می خواهیم در این ایام بیشتر برای اهدای خون مراجعه کنند.

 

رکنا

 

نمایش موجودیت‌ها