date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۴۰:۰۰ ب.ظ

شرایط فروش و پیش‌فروش تندر 90 ، ساندرو و تندر 90 پلاس اعلام شد!

شرایط فروش و پیش‌فروش تندر 90 ، ساندرو و تندر 90 پلاس اعلام شد!
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: اقتصاد|خودرو

یکی از خانواده‌های پرفروش خودرویی در کشور خانواده تندر 90 و ساندرو است که متقاضیان‌زیادی داشته و به همین دلیل گروه خودروسازی ایران‌خودرو و پارس‌خودرو در اطلاعیه‌ای از شرایط جدیدفروش و پیش‌فروش خبر دادند.

 به گزارش  سرویس اقتصادی جام نیـوز ، یکی از خانواده‌های پرفروش خودرویی درکشور خانواده تندر۹۰ و ساندرو است که متقاضیان‌زیادی داشته و به همین‌دلیل گروه خودروسازی ایران‌خودرو و پارس‌خودرو در اطلاعیه‌ای از شرایط جدیدفروش و پیش‌فروش خبر دادند.

 

گروه خودروسازی ایران‌خودرو اعلام‌کرد که شرایط‌جدید فروش و پیش‌فروش تندر۹۰ و تندر۹۰پلاس، از ۲۰دیماه آغاز و تا ۳۰دیماه ادامه دارد. این‌شرایط تا اتمام ظرفیت ادامه خواهدداشت و به محض اتمام ظرفیت، ثبت‌نام قطع خواهدشد.

 

از ویژگی‌هایی که می‌توان برای تندر۹۰ محبوب ایرانی‌ها گفت، موتور با حجم موتور ۱۶۰۰سی‌سی، توان ۱۰۵اسب بخار و ۱۶سوپاپ و ۵ دنده‌دستی در مدل دستی و ۴دنده در مدل اتوماتیک است. در بخشنامه ایران‌خودرو اعلام شده‌است که این فروش، شرایط دوبار صلح قطعی دارد.

 

از دیگر شرایط اعلام‌شده در اطلاعیه فروش این شرکت:

 

فعال‌سازی این بخشنامه از روز ۲۰دیماه بوده‌است. این بخشنامه روز ۳۰دیماه منقضی خواهدشد. سود مشارکت در این طرح ۱۸درصد خواهدبود و اگر مشتری قصد انصراف داشته‌باشد ۱۵درصد سود خواهدگرفت. تاریخ تحویل این خودروها تیر و مرداد سال‌آینده خواهدبود.

 

تندر۹۰ دستی در رنگهای سفیدپرشین، نقره‌ای پرشین، مشکی پرشین، ذغالی متالیک عرضه می‌شود و دو مدل تندر۹۰ پلاس صرفا در رنگ سفید پرشین به متقاضیان فروخته خواهدشد.

 

موعد تحویل تندر۹۰ دستی ۳۰روزه بوده و مدل‌های مختلف تندر ۹۰ پلاس نیز طبق زمان‌های درخواستی مشتری در تابستان سال‌ آینده تحویل خواهد شد.

 

همچنین شرایط پیش‌فروش ساندرو در شرکت پارس‌خودرو، در دو نوع دستی و اتوماتیک به شرح زیر است:

 

ساندرو با گیربکس‌دستی پیشرفته با پیش‌پرداخت ۲۰میلیون تومان و سود مشارکت ۱۵درصدی و سود انصراف ۱۲درصدی با موعد تحویل مرداد۹۷ 

 

ساندرو با گیربکس‌اتوماتیک با پیش‌پرداخت ۲۵میلیون تومان و سود مشارکت ۱۵درصدی و سود انصراف ۱۲درصدی با موعد تحویل مرداد۹۷

 

طبق اعلامیه شرکت پارس‌خودرو، قیمت قطعی خودروها، طبق قیمت‌روز شرکت بوده و در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهدشد.

چرخان

110

نمایش موجودیت‌ها