date_range جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۴۹:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

داستان ادامه‌دار رحمتی - حسینی در سه هفته آینده

داستان ادامه‌دار رحمتی - حسینی در سه هفته آینده
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

استفاده چرخشی از دو دروازه‌بان استقلال حالا شرایطی را پیش آورده است که هیچکس بدرستی نمی‌داند دروازه‌بان این تیم در سه بازی آینده کیست.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، تا همین چند هفته پیش تردیدی وجود نداشت که دروازه بان ثابت استقلال سید حسین حسینی است و رحمتی باید از روی نیمکت نظاره گر هنرنمایی این دروازه بان باشد. اما بازی نیمه نهایی جام حذفی و پنالتی گیر بودن سید مهدی رحمتی و ضرورت ریسک نکردن در آن بازی سبب شد که با تدبیر شفر، رحمتی در دو بازی لیگ پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی در دروازه استقلال قرار بگیرد و  از قضا عملکرد مثبتی هم از خود نشان داد و تیم استقلال در هر سه بازی نتیجه مطلوبی گرفت. پس از آن طبق روال بازی های لیگ دوباره سید حسین حسینی در بازی با ذوب آهن در دروازه قرار گرفت که در آن بازی استقلال شکست خورد.

 

در ادامه نوبت به بازی های لیگ قهرمانان آسیا رسید و پس از کش و قوس فراوان نهایتا در بازی نخست استقلال سید حسین حسینی به عنوان دروازه بان انتخاب شد و در حالی که همه تصور می کردند که در بازی برابر الهلال هم حسینی دروازه بان استقلال است اما ناگهان رحمتی به جای او انتخاب شد و اتفاقا باز هم استقلال نتیجه خوبی گرفت و شفر هم رسما اعلام کرد برای استفاده از تجربه و قدرت رهبری رحمتی او را درون دروازه در این بازی بزرگ قرار داده است.

 

حالا استقلال سه بازی مهم دارد. بازی نخست در برابر فولاد و بازی دوم در برابر پرسپولیس و بازی سوم در برابر العین. اگر بنا بر روش پیشین باشد سید حسین حسینی باید در بازی برابر فولاد و پرسپولیس که بازی های لیگ است بازی کند و در برابر العین احتمالا رحمتی درون دروزاه خواهد ایستاد.

 

اما با توجه به غیر قابل پیش بینی بودن گزینش های شفر، بعید نیست که او با توجه به ترکیب تیمش در برابر الهلال که نتیجه بخش هم بود، از رحمتی به دلیل تجربه در دو بازی برابر پرسپولیس و العین استفاده کند و بازی فولاد را به سید حسین حسینی بسپارد. البته اگر حسینی در بازی برابر فولاد خیلی خوب باشد، احتمال ایستادن او در برابر پرسپولیس هم زیاد است و اگر در بازی پرسپولیس او دروازه بان باشد و گلی نخورد و یا استقلال پیروز شود هیچ بعید نیست که در هر سه بازی او جای رحمتی را بگیرد و رحمتی نیمکت نشین شود.  اما یک احتمال دیکر هم می گوید چه بسا در هر سه بازی رحمتی درون دروازه قرار بگیرد که البته این احتمال قدری دور از ذهن است اما محال نیست. اما هر چه باشد داستان رحمتی و حسینی حالا حالا ها ادامه دارد و سوژه چذابی برای رسانه های ورزشی است.

شفقنا

110

نمایش موجودیت‌ها