date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۰۴:۰۰ ب.ظ

علی موسوی؛ با شفر می‌توانیم مدعی قهرمانی شویم / حسینی روی بازی تمرکز کند نه رکوردش

علی موسوی؛ با شفر می‌توانیم مدعی قهرمانی شویم / حسینی روی بازی تمرکز کند نه رکوردش
منبع خبر: جام‌نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تیم فوتبال استقلال تهران با تساوی در برابر سایپا دو امتیاز حساس را از دست داد اما هواداران این تیم به دلیل بازی‌های جذابی که آبی‌ها به نمایش می‌گذارند از شفر راضی هستند و او را تشویق می‌کنند.

به‌ گزارش ‌ سرویس ورزشی جام نیـوز ، تیم فوتبال استقلال تهران با تساوی در برابر سایپا دو امتیاز حساس را از دست داد اما هواداران این تیم به دلیل بازی‌های جذابی که آبی‌ها به نمایش می‌گذارند از شفر راضی هستند و او را تشویق می‌کنند.

 

استقلال پس از حضور شفر موفق شده به رتبه‌های بالایی جدول صعود کند اما در روز رکوردشکنی حسینی نتوانست شاگردان علی دایی را مغلوب کند. علی موسوی، پیشکسوت استقلال در این باره به بانک ورزش می گوید: «هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با تساوی یک بر یک استقلال به پایان رسید و این تیم با 28 امتیاز در رتبه پنجم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

 

استقلال بازی را در برابر سایپا بسیار خوب شروع کرد نباید فراموش کنیم که علی دایی و شاگردانش همواره در برابر آبی‌های پایتخت بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشته‌اند. این تیم بازی را خوب شروع کرد و موقعیت‌های فراوانی را به دست آورد اما سایپا همیشه زهردار است و موفق شد بازی را به تساوی بکشاند».

 

او درباره موقعیت‌های متعددی که استقلالی‌ها از دست دادند عنوان کرد: «به عقیده من استقلال می‌توانست در نیمه اول اختلاف را دو برابر کند اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. روند استقلال با وینفرد شفر امیدوار کننده است. پیش از حضور او در این تیم، بسیاری از سن بالای شفر انتقاد می‌کردند اما من گفتم امیدوارم بتواند شرایط را به نفع این تیم کند. از همان دیدار اول، شفر موفق شد استقلال را به سمت نتیجه‌گیری ببرد. امیدوارم با حفظ او بتوانیم از ابتدای فصل استارت قهرمانی را بزنیم نه اینکه مثل سال‌های گذشته یک نیم‌فصل را از دست بدهیم و در نیم‌فصل دوم به دنبال قهرمانی باشیم». 

 

موسوی درباره رکوردشکنی حسینی در دیدار مقابل سایپا اظهار داشت: «بسیاری از هواداران و رسانه‌ها روی دقایق گل‌نخوردن او حساس شده بودند اما من اعتقاد دارم این رکوردها به درد مهاجمان می‌خورد و بازیکن باید تمرکزش روی نتیجه گرفتن تیم باشد. اینکه حسینی چند بازی گل نخورده برای استقلال بسیار خوب است اما اینکه گلر این تیم روی رکوردها تمرکز کند فقط به روند درخشش او آسیب می‌زند.

 

در حال حاضر حسینی رکورد خوبی را به جا گذاشته و امیدوارم رکوردهای دیگری را نیز به نام خود ثبت کرده و به دنبال موفقیت‌های دیگر باشد. در پایان امیدوارم استقلال با همین روند بتواند تا پایان لیگ، بازی کند و هواداران را از نمایش دیدارهای جذاب و پرگل محروم نکند. این تیم با بازیکنانی که به خدمت گرفته پتانسیل مناسبی را برای موفقیت در اختیار دارد و اطمینان دارم در صورت اعتماد به شفر می‌توانند در سال آینده یکی از مدعیان جدی قهرمانی لیگ برتر باشند».

بانک ورزش

110

نمایش موجودیت‌ها