date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۴۳:۰۰ ب.ظ

مشاهدات چند دانشجوی ایرانی از جامعه امریکا کرمانشاه را از نو با هم می‌سازیم

مشاهدات چند دانشجوی ایرانی از جامعه امریکا کرمانشاه را از نو با هم می‌سازیم
منبع خبر: بولتن نیوز
دسته خبری: سیاست|محیط زیست

زلزله دلخراش اخیر، خسارات مالی و معنوی متعددی را به هموطنانمان در استان‌های کرمانشاه و کردستان وارد کرده و باعث داغداری خانواده‌های زیادی شده است.

مشاهدات چند دانشجوی ایرانی از جامعه امریکا کرمانشاه را از نو با هم می‌سازیم

به گزارش  بولتن نیوز ،  زلزله دلخراش اخیر، خسارات مالی و معنوی متعددی را به هموطنانمان در استانهای کرمانشاه و کردستان وارد کرده و باعث داغداری خانواده‌های زیادی شده است. ضمن اعلام تسلیت به خانواده داغداران، بر آن شدیم تا سهمی در کمک به ایشان ایفا کرده و قدمی در رفع مشکلاتشان برداریم.

مجمع خیرین کشور که سابقه درخشانی در ساخت مدرسه و بیمارستان در اقصی نقاط کشور را دارد، اخیرا اعلام نموده که آمادگی دارد سرپرستی کلیه کودکان پسر ۳ تا ۸ ساله و همچنین سالمندان بی‌سرپرست شده در این زلزله را به عهده بگیرد. همچنین این مجمع جهت بازسازی مدارس تخریب شده در این زلزله اعلام آمادگی نموده است.

مجمع خیرین کشور از ۸ بنیاد و ۸ مجمع خیری تشکیل شده که در زمینه‌های متعددی فعالیت دارد. به عنوان مثال، جامعه خیرین مدرسه‌ساز که یکی از اعضای عضو مجمع خیرین است، ۳۰٪ مدراس فعلی کشور را احداث کرده است... برای آگاهی بیشتر از فعالیتهای متععد این مجمع به آدرس سایت  مراجعه فرمایید.

با توجه به سابقه قبلی مجمع خیرین کشور و همچنین با توجه به شناخت مدیران کانال و اعتماد به عملکرد این عزیزان، بر آن شدیم که به ایشان در راستای مداوای مجروحین و آسیب دیدگان این زلزله کمک کنیم.

با توجه به تخریب و آسیب دیدگی چند بیمارستان، بخصوص بیمارستان شهر سرپل ذهاب، قصد داریم با جمع آوری کمکهای مردمی در جهت بازسازی یک بیمارستان همراه شویم. کمکهای نقدی شما در این زمینه، هر چند اندک، تاثیر بسزایی در این راستا خواهد داشت.

از هموطنان ساکن کشور دعوت می‌گردد کمکهای نقدی خود را به حسابی که متعاقبا اطلاعات آن منتشر می‌گردد، واریز نمایند. مقرر گردیده که روز چهارشنبه، مجمع خیرین کشور حسابی در این خصوص افتتاح نماید.

همچنین هموطنان ساکن آمریکا و کانادا که قصد کمک به این امر خیر (بازسازی بیمارستان) را داشته و امکان انتقال مستقیم پول به ایران را ندارند، می‌توانند با ارسال هشتگ #زلزله به اکانت ادمین،  آمادگی خود را در این خصوص اعلام نمایند.

لازم به ذکر است جمع مبالغ کمک شده مردمی و همچنین گزارشی از نحوه هزینه کرد کمکهای جمع شده، از همین طریق به اطلاع مخاطبین کانال خواهد رسید.

امید است این اقدام تاثیری ولو اندک در جهت کم شدن اندوه هموطنانمان ایجاد نماید.

منبع: کانال تلگرامی @K1inUSA

تصویرها
مشاهدات چند دانشجوی ایرانی از جامعه امریکا کرمانشاه را از نو با هم می‌سازیم
نمایش موجودیت‌ها