date_range چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۰۴:۰۰ ب.ظ

برای حفظ توپ، رفیعی در زمین خودی ماند پورموسوی: باور کنید به دنبال برد بودیم

برای حفظ توپ، رفیعی در زمین خودی ماند پورموسوی: باور کنید به دنبال برد بودیم
منبع خبر: بولتن نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی فولاد می‌گوید تیمش مقابل استقلال به دنبال پیروزی بود.

گروه ورزشی: فولاد در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال توانست در دیداری خارج از خانه یک امتیاز از استقلال بگیرد.

برای حفظ توپ، رفیعی در زمین خودی ماند پورموسوی: باور کنید به دنبال برد بودیم

به گزارش  بولتن نیوز به نقل از ایسنا، سیداکبر پورموسوی پس از کسب تساوی مقابل استقلال اظهار کرد: به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. باور کنید امروز به دنبال برد بودیم. من به شفر به خاطر تیمی که دارد تبریک می‌گویم و امیدوارم در آسیا موفق باشند.

سرمربی فولاد درباره عملکرد ضعیف حسن بیت‌سعید در این دیدار توضیح داد: بازی در آزادی مقابل این تعداد هوادار سخت است. همچنین بیت‌سعید سال گذشته بازیکن استقلال بود و به همین خاطر احساسی مقابل این تیم بازی کرد. فولاد امروز در انتقال توپ از دفاع به حمله کند عمل کرد و به همین خاطر توپ به سرعت به دفاع باز می‌گشت و باعث شد تا نمایشی تدافعی داشته باشیم.

او افزود: من از ابتدا دنبال فوتبال زیبا بودم اما خستگی تیم ناشی از بازی قبلی که به خاطر یک روز استراحت کمتر بود باعث شد تا نتوانیم نمایش همیشگی‌مان را داشته باشیم. بازیکنان فولاد امروز تلاش زیادی کردند خصوصا مرادیان که نمایش بسیار خوبی مقابل استقلال داشت.

به گزارش ایسنا، پورموسوی در نشست خبری پس از این دیدار گفت: بازی سختی داشتیم و به بازیکنان تیم خودم تبریک می‌گویم. مطمئنا یک امتیاز نمی‌خواستیم اما شکل بازی و فشار استقلال باعث عقب نشینی ناخواسته ما شد. بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند. به مرادیان برای اینکه بهترین بازیکن زمین بود، تبریک می‌گویم و برای استقلال برابر السد آرزوی موفقیت می‌کنم. ما به خوبی استقلال را آنالیز کرده بودیم. هر چند یک روز استراحت کم داشتیم اما به خوبی استقلال را آنالیز کردیم. فرشید اسماعیلی بازیکن اصلی حملات استقلال بود و با مهار این بازیکن، استقلال نتوانست بازی خود را انجام دهد.

وی درباره نمایش ضعیف رفیعی گفت: میثم دورقی باید برابر اسماعیلی بازی می کرد و رفیعی در خط حمله حضور داشت. به دلیل عدم حفظ توپ در زمین حریف، شیمبا و سروش در زمین خودی بودند.

سرمربی فولاد در پایان درباره جذب عالمه بیان کرد: ما از یک ماه قبل به دنبال جذب دروازه بان بودیم. عالمه ظاهرا با شرایط ما توافق کرده و به مجموعه ما اضافه می شود. امروز مرادیان نشان داد دروازه بان قابل اعتمادی است و احتمالا دروازه بان اول ما خواهد بود.

تصویرها
برای حفظ توپ، رفیعی در زمین خودی ماند پورموسوی: باور کنید به دنبال برد بودیم
نمایش موجودیت‌ها