date_range دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۲۴:۰۰ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

دعوت نشده ولی حضور فعال دارد مورد عجیب رضائیان در تمرین تیم ملی!

دعوت نشده ولی حضور فعال دارد مورد عجیب رضائیان در تمرین تیم ملی!
منبع خبر: قدس‌آنلاین
دسته خبری: ورزش|فوتبال

رامین رضائیان در تمرینات تیم ملی شرکت می‌کند ولی علت حضور او چیزی است که در مورد آن نمی‌توان با قطعیت صحبت کرد.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین ، تمرینات تیم ملی امروز ۹ نفره دنبال شد تا نسبت به تمرین قبلی ۴ نفر دیگر به تمرینات اضافه شده باشند و در روزهای آینده هم با ملحق شدن بازیکنان استقلال و بازیکنانی نظیر سامان قدوس، وحید امیری، مجید حسینی و سایرین تمرینات شکل جدی تری به خود خواهد گرفت.

پس از اعلام فهرست تیم ملی نکته جالب توجه عدم حضور رامین رضائیان در میان دعوت شده ها بود؛ موضوعی که تعجب اهالی فوتبال را به همراه داشت، چرا که این مدافع راست طی دوران نیمکت نشینی‌اش در پرسپولیس هم به تیم ملی دعوت می‌شد و این عدم حضور می تواند زنگ خطری برای رضائیان باشد که حالا پس از جام جهانی تنها بازیکنی به شمار می رود که تیم ندارد و صادق محرمی آماده و همینطور وریا غفوری را هم به عنوان رقیب در اردوهای تیم ملی می بیند.

با این حال در روزهای گذشته که ملی پوشان نفر به نفر خود را به آکادمی ملی فوتبال می رساندند، رامین رضائیان هم یکی از بازیکنانی بود که در ساختمان پک دیده شد و با شروع تمرینات نیز در کنار سایرین به تمرین می پردازد.

در مورد دلیل حضور رامین رضائیان با وجود عدم حضور نامش در فهرست تیم ملی نمی توان به طور مشخص صحبت کرد ولی می توان به این نکته اشاره کرد که شاید کی روش نمی خواهد فرصت حضور در یکی از اردوهای مهم پیش از آغاز جام جهانی را از این بازیکن و تیم ملی بگیرد.


کی روش در پست رضائیان، صادق محرمی و وریا غفوری را در اختیار دارد و در دیدار برابر ازبکستان هم به رضائیان که مدافع ثابتش در جام جهانی بود بازی نداد تا جایگزینان او  را بیازماید.


اردوی تیم ملی که از امروز با حضور ۹ بازیکن شکل جدی تری به خود گرفت تا ۲۴ مهرماه ادامه خواهد داشت ولی رامین رضائیان برای حضور در لیست نهایی رقابت های جام ملت های آسیا مسیر چندان آسانی پیش رو ندارد.


البته نکته خوش بینانه برای مدافع سابق سرخپوشان این است  که اگرچه او به دلیل عدم انتخاب تیم جدید از جمع ملی پوشان خط خورده ولی در یک اردوی کامل دو هفته ای زیر نظر کی روش خواهد بود و بنابراین خط خوردنش را نباید چندان جدی گرفت.


اگر در اردوی قبلی عدم حضور سردار آزمون و تلاش کی روش برای متقاعد کردن او به بازگشت اصلی ترین سوژه خبرنگاران بود، بی شک در این اردو علت  حضور رامین رضائیان با توجه عدم حضور در لیست این مربی پرتغالی، اولین سوالی است که به ذهن هر خبرنگاری می رسد.

منبع: ورزش۳  

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها