date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۳:۰۰ ب.ظ

نایب‌رئیس هیئت تکواندو استان زنجان: رزاقی و زینالی در تیم ملی ماندگار شدند


نایب‌رئیس هیئت تکواندو استان زنجان، از تثبیت جایگاه سونا رزاقی و پرستو زینالی دو بانوی پومسه‌رو زنجانی در اردوی تیم‌ملی خبر داد و گفت: تیم‌ملی پوسه بانوان خود را برای حضور موفق در مسابقات جهانی آماده می‌کند .


ماهرخ پرویزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: اردوی آمادگی تیم‌ملی پومسه بانوان نفرات نهایی جهت اعزام به مسابقات جهانی چین تایپه را اعلام کرد .


وی افزود: اردوی آمادگی تیم‌ملی پومسه بانوان ایران در رده سنی جوانان از هشتم مهرماه در تهران آغاز شده و تا 24 آبان‌ماه ادامه خواهد داشت .


پرویزی تصریح کرد: در بین لیست نهایی ارائه شده تیم‌ملی پومسه بانوان جهت حضور در مسابقات جهانی چین تایپه نام دو تن از بانوان پومسه‌روی زنجانی نیز به چشم می‌خورد .


نایب‌رئیس هیئت تکواندو استان زنجان، خاطرنشان کرد: سونا رزاقی و پرستو زینالی دو تن بانوی زنجانی حاضر در اردوی تیم‌ملی پومسه هستند که مجوز حضور در بازی‌های جهانی را کسب کرده‌اند .


وی یادآور شد: خوشبختانه پومسه بانوان زنجان در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و هر ساله شاهد حضور نفراتی از این استان در اردوهای مختلف تیم‌ملی هستیم .


پرویزی تصریح کرد: رزاقی و زینالی دو ملی‌پوش زنجانی هستند که در کارنامه خود افتخارات ارزنده‌ای را برای کشور و استان به ارمغان آورده‌اند که امیدواریم در مسابقات جهانی شاهد درخشش تیم‌ملی پومسه بانوان ایران باشیم .


انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها