date_range پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۳۹:۰۰ ب.ظ

بازدید چینی‌ها از پارک علم و فناوری

همزمان با حضور هیات تجاری چینی در استان اردبیل، عضو این هیات با حضور در پارک علم و فناوری استان اردبیل از نزدیک در جریان فعالیت های این پارک قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، عبدالقیوم قلی پوری، رئیس پارک علم و فناوری اردبیل در نشستی که با حضور مدیران عامل واحد های فناور مستقر در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد به معرفی فعالیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در پارک علم و فناوری استان و واحد های مستقر پرداخت.

وی با اشاره به فعالیت‌های کمیته دیپلماسی فناوری پارک علم و فناوری استان از برنامه‌ریزی‌های این کمیته در راستای تبادل فناوری خبر داد.

در این نشست عضو هیات تجاری چینی با اشاره به سابقه ۱۳ ساله تجاری با کشور ایران ضمن استقبال از همکاری‌های مشترک با پارک علم و فناوری استان اردبیل نسبت به معرفی محصولات و خدمات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و فرصت‌های موجود برای همکاری مشترک با واحد های مستقر در این پارک ابراز علاقمندی کرد.  

در ادامه یانگ پینگ لینگ با حضور در واحدهای مستقر در پارک از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و محصولات این شرکت‌ها قرار گرفت.  

در پایان عضو هیات تجاری چین با حضور در محل co working space پارک علم و فناوری اردبیل همزمان با دومین روز از سومین رویداد شتاب اردبیل با تیم‌های حاضر در این رویداد به گفتگو پرداخت.

نمایش موجودیت‌ها