date_range جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۱۷:۰۰ ب.ظ

حضور سرمایه‌گذار چینی در توسعه حمل و نقل عمومی قزوین

حضور سرمایه‌گذار چینی در توسعه حمل و نقل عمومی قزوین
منبع خبر: خبرخودرو

به گزارش خبرخودرو، معاون عمرانی استاندار قزوین درخصوص طرح قطار سبک شهری اظهار داشت: در جلسه‌ای که با حضور استاندار قزوین و یک شرکت سرمایه‌گذار چینی برگزار شد تصمیم بر این شد که با همکاری شهرداری قزوین و شرکت نوین کو طرح احداث تراموای شهری اجرا و تصمیمات لازم جهت اجرای طرح قطار سبک شهری اتخاذ گردد.


حضور سرمایه‌گذار چینی در توسعه حمل و نقل عمومی قزوین

به گزارش خبر خودرو ، معاون عمرانی استاندار قزوین در خصوص طرح قطار سبک شهری اظهار داشت : در جلسه ای که با حضور استاندار قزوین و یک شرکت سرمایه گذار چینی برگزار شد تصمیم بر این شد که با همکاری شهرداری قزوین و شرکت نوین کو طرح احداث تراموای شهری اجرا و تصمیمات لازم جهت اجرای طرح قطار سبک شهری اتخاذ گردد.

علی فرخزاد در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو با اشاره به اهمیت موضوع حمل و نقل عمومی شهری گفت : توسعه و بروز رسانی حمل و نقل عمومی شهر قزوین با محوریت قطار سبک شهری در حال اجرا است و بدین منظور طرح ترکیبی توسعه اتوبوس های تند رو و تراموا را در دستور کار قرار داده ایم .

وی تصریح کرد : باتوجه به وجود شهر های کوچک با فاصله حدود 5 کیلومتر از شهر قزوین و همچنین وجود شهرک های حاشیه ای در اطراف شهر که ساکنین آن هاجزء شهروندان شهر قزوین به حساب می آیند ، توسعه حمل و تقل عمومی و تراموا ضروری است .

وی افزود : توسعه ناوگان تاکسیرانی استان قزوین در دستور کار قرار گرفته است و درهمین راستا، با توجه به ورود تکنولوژی های جدید ، با حفظ موقعیت رانندگان تاکسی از اسنپ درحمل و نقل عمومی شهر قزوین استفاده شده است .

معاون عمرانی استاندار قزوین خاطر نشان کرد : برای توسعه ناوگان اتوبوسرانی شهر قزوین وبه منظور استفاده هرچه بهتر شهروندان از وسایل حمل و نقل عمومی ، ایستگاه های اتوبوس درون شهری و همچنین 40 دستگاه اتوبوس به سیستم خنک کننده مجهز شده است و کار سوخت رسانی به این دستگاه ها در اسرع وقت صورت می پذیرد تا اختلالی در ارائه سرویس به همشهریان عزیز پیش نیاید .


تصویرها
حضور سرمایه‌گذار چینی در توسعه حمل و نقل عمومی قزوین
نمایش موجودیت‌ها