خط و نشان سرلشکر جعفری به ربایندگان مرزبانان

خط و نشان سرلشکر جعفری به ربایندگان مرزبانان
منبع خبر: خبرخودرو
دسته خبری: سیاست|ترابری

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه گفت: اشرار و تروریست‌ها در حادثه دیروز در مرز میرجاوه، پس از بیهوش کردن نیرو‌های مرزبانی، آن‌ها را ربودند.

به گزارش ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه سفر به سمنان، با حضور در جمع خبرنگاران درباره ربوده شدن تعدادی از بسیجیان بومی و مرزبانان در نقطه صفر مرزی در جنوب شرق کشور اظهار داشت: دشمنان هربار تلاش می‌کردند با درگیری یکی از برجک‌ها و یا پاسگاه‌های مرزی ما را اشغال کنند، ولی با توجه به ناکامی در این زمینه، این بار با وارد کردن یک نیروی نفوذی توانستند عمل خود را انجام دهند.

سرلشکر جعفری افزود: آن‌ها که مطمئن بودند که تا زمانی که رزمنده و مدافع هوشیار باشند نخواهند توانست به هدف خود برسند، با بی‌هوش کردن این افراد توانستند آن‌ها را بربایند.

وی گفت: این عمل، هنری نیست و ان شاءالله با پاسخ سخت و دندان شکن ما روبرو خواهند شد.

فرمانده کل سپاه ایجاد ناامنی در ایران را هدف مهم دشمنان کشور و در راس آن‌ها آمریکا، اسرائیل و آل سعود توصیف کرد و گفت: ما از این برنامه‌ریزی‌ها و سرمایه‌گذاری آن‌ها اطلاع داریم، ولی با آمادگی‌ها و تسلطی که وجود دارد، اکثر این برنامه ریزی‌ها خنثی می‌شود.

به گزارش فارس، بامداد روز گذشته، اعضای گروهک تروریستی جیش العدل اقدام به ربایش حدود ۱۲ نفر از نیرو‌های بسیجی بومی و برخی مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه مردند.

نمایش موجودیت‌ها