date_range پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۲۷:۰۰ ب.ظ

قیمت روز مسکن 1397/06/29

قیمت روز مسکن 1397/06/29
منبع خبر: خبرخودرو
دسته خبری: سیاست|ترابری

تسنیم: یک واحد مسکونی ۳ ساله در محله نارمک به مساحت ۷۲ متر به قیمت ۶۳۰ میلیون تومان یعنی هر مترمربع حدود ۸ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان معامله شده است.

یک واحد مسکونی ۴۰ متری ۱۸ سال ساخت واقع در آهنگ با قیمت ۱۸۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۴.۷ میلیون تومان)، آپارتمان ۹۶ متری با عمر سه سال در آپادانا با قیمت ۹۹۵ میلیون تومان (هر مترمربع ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان) و یک واحد مسکونی نوساز ۷۰ متری در نیروی هوایی با قیمت هر مترمربع ۱۳ میلیون تومان و مجموع ۹۱۰ میلیون تومان فروخته شده است.

بیشتر بخوانید

قیمت روز مسکن ۹۷/۶/۲۴

قیمت روز مسکن (۱۳۹۷/۰۵/۱۹)

در لویزان یک دستگاه آپارتمان ۱۴۶ متری ۱۶ ساله با قیمت یک میلیارد و ۷۴۰ میلیون تومان یعنی به ازای هر مترمربع حدود ۱۲ میلیون تومان، خریداری شده است. در شراق پایتخت یعنی تهرانپارس واحد مسکونی ۱۰۰ متری با عمر ۵ سال به قیمت ۵۰۰ میلیون تومان معامله شده، به غبارتی خریدار برای هر مترمربع این واحد ۵ میلیون تومان پرداخت کرده است.

در وحیدیه غربی چهار روز پیش ۲۵ شهریور ۹۷ یک واحد مسکونی ۶۰ متری نوساز با قمیت ۶۰۷ میلیون تومان و در آرژانتین (ساعی) واحد مسکونی ۱۳۳ متری ۲۷ ساله با قیمت ۸۰۵ میلیون تومان معامله شده است.

قیمت یک واحد مسکونی ۱۶۲ متری نوساز در امام زاده قاسم گلاب دره دو میلیارد و ۷۶۵ میلیون تومان و در دزاشیب واحد مسکونی به مساحت ۱۵۱ متر ۳ میلیارد و ۲۲ میلیون تومان فروخته شده است. سن واحد واقع شده در دزاشیب ۱۴ سال است.

یک واحد مسکونی ۹۵ متری ۴۲ ساله نیز در محله بهداشت (منطقه ۱۸) با قیمت ۱۳۰ میلیون تومان یعنی هر مترمربع یک میلیون و ۳۶۸ هزار تومان معامله شده است.
نمایش موجودیت‌ها