date_range سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۱۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

انتصاب در وقت اضافه افشانی دردسرساز شد

انتصاب در وقت اضافه افشانی دردسرساز شد
منبع خبر: خبرخودرو

خبرگزاری فارس: علیرغم انتصاب سرپرست جدید سازمان ورزش شهرداری تهران از سوی افشانی، نه پیرانی (سرپرست جدید) در محل کار خود حاضر شده و نه خبری از حضور حسنی (رئیس سابق) در سازمان ورزش است. معاون شهردار تهران قول داد این مشکل بزودی برطرف می‌شود.

بعد از ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان محمدعلی افشانی شهردار تهران مشمول این قانون شد. رئیس جمهور در ۶ شهریور ماه این حکم را ابلاغ کرد و بعد از ابلاغ مشمولین ۲ ماه فرصت داشتند که پست خود را ترک کنند و ۲۶ آبان آخرین مهلت حضور افشانی در شهرداری تهران بود.

محمدعلی افشانی در وقت اضافه حضورش در شهرداری تهران مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران را تغییر داد. حسین پیرانی جایگزین حسنی در سازمان ورزش شهرداری تهران شد.

انتصاب در وقت اضافه افشانی دردسرساز شد

روز ۲۷ آبان وزارت کشور اعلام کرد که افشانی باید شهرداری تهران را ترک کند و بلافاصله شورایی‌ها تشکیل جلسه دادند و حناچی منتخب شورا به عنوان سرپرست راهی بهشت شد.

اما از روز گذشته سازمان ورزش به دلیل تغییرات لحظه آخری دچار مشکل شد. علیرغم انتصاب سرپرست جدید سازمان ورزش شهرداری تهران از سوی افشانی، نه پیرانی (سرپرست جدید) در محل کار خود حاضر شده و نه خبری از حضور حسنی (رئیس سابق) در سازمان ورزش است.

ولی الله شجاع پوریان در این باره به خبرنگار فارس گفت: روز گذشته نه حسنی رئیس سابق و نه پیرایی رئیس جدید در سازمان ورزش شهرداری تهران حاضر نشدند.

وی ادامه داد: قرار است با آقای حناچی منتخب شورا و سرپرست شهرداری تهران در این باره جلسه بگذاریم و حتما این مشکل حل خواهد شد.

تصویرها
انتصاب در وقت اضافه افشانی دردسرساز شد
نمایش موجودیت‌ها