date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۳۷:۴۳ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

روحانی: مردم باید خودشان خانه‌هایشان را بسازند

روحانی: مردم باید خودشان خانه‌هایشان را بسازند
منبع خبر: فردانیوز
دسته خبری: سیاست|دولت

رئیس‌جمهور با تقدیر از تلاش‌های ارتش و سپاه و بسیج در کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده گفت که زلزله‌زدگان باید خودشان خانه‌هایشان را بسازند البته دولت به آنها کمک بلاعوض می‌کند.

خبرگزاری تسنیم: حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در بدو ورود به استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: سفر به کرمانشاه و دیداربا مردم قهرمان کرمانشاه جز آرزو‌های من بود، اما دلم نمی‌خواست که در چنین شرایطی که مردم ما اینجا دچار مصیبت شده‌اند در اینجا باشم، اما امیدوارم روز‌های خوش و خوبی برای کرمانشاه فرا برسد.

وی با بیان این مطلب که مردم عزیز و قهرمان کرمانشاه مرزبان خوبی برای کشور عزیزمان ایران بودند، افزود: آمدن من به کرماشناه برای عرض تسلیت و حل برخی مشکلات مردم است که مردم به خاطر زلزله صد‌ها تن از هموطنان ما جان باختند و آلامی برای آن‌ها باشد. من به نمایندگی از مردم ایران به مردم کرمانشاه تسلیت می‌گویم و و اعلام می‌کنم که همه مردم ایران در کنار کرمانشاه هستند و هیچ ایرانی نیست که امروز به فکر مردم کرمانشاه نباشد.

رئیس‌جمهور تصریح کرد: من قبل از هر چیزی از ملت ایران تشکر می‌کنم از همنوایی و همدلی آنان، بخصوص از مردم استان کرمانشاه که کمک‌های زیادی کردند و همچنین از همه مقاماتی که به عنوان مسئول در این زمینه قدم گذاشتند چه دولتی‌ها و چه از نظامی‌ها از ارتش و سپاه و بسیج و هلال احمر و وزارت بهداشت، وزارتخانه‌های کشور، راه و نیرو و همه آن‌هایی که تلاش کردند.

روحانی خاطرنشان کرد: مسئول اصلی اسکان مردم بنیاد مسکن است و همه مقام‌های دولتی و نظامی و همه خیرین بنیاد مسکن را کمک کنند و کار جداگانه‌ای را انجام ندهند. دولت کمک بلاعوض و وام در اختیارشان قرا دهند و مرد خودشان خانه‌هایشان را بسازند. برای مجروحین این حادثه از خداوند بزرگ تقاضای صبر می‌کنیم. دل گرمی همه مردم به رحمت خداوند است.
نمایش موجودیت‌ها
نظرهای خبر

 • user avatar
  ناشناس

  نه تو رو خدا تو مسکن اجتماعی بساز

  سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱:۰۰ ق.ظ
 • user avatar
  saman

  حداقل احمدی نزاد یچیزی ساخت تو که فقط خوردی خوابیدی

  سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹:۰۰ ب.ظ
 • user avatar
  sam

  انشالا یه زلزله 7.7رشتری بیاد تهران ببینیم این برجای که اطرافیان روشنفکرتون ساختن چقدر دوام می اورد

  سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴:۰۰ ب.ظ