date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۱۹:۰۸ ب.ظ

درگیری علی دایی با مامور نیروی انتظامی

درگیری علی دایی با مامور نیروی انتظامی
منبع خبر: فردانیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

دیدار فینال سومین دوره رقابت‌های فوتبال جام شهدا از ساعت 15 امروز سه‌شنبه بین تیم‌های سایپا و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه تختی تهران آغاز شد و در پایان به برتری 3 بر صفر شاگردان یحیی گل‌محمدی انجامید.

خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال سایپا به دنبال مجادله ای که با یکی از ماموران نیروی انتظامی داشت با وی درگیر شد و چند بازیکن سایپا هم به حمایت از وی وارد ماجرا شدند.

دیدار فینال سومین دوره رقابت های فوتبال جام شهدا از ساعت ۱۵ امروز سه شنبه بین تیم های سایپا و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه تختی تهران آغاز شد و در پایان به برتری ۳ بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی انجامید.

در پایان این دیدار علی دایی که از سوی یکی از هواداران مورد توهین قرار گرفته بود به مامور نیروی انتظامی اعلام کرد که شکایتی از وی ندارد و از حقش گذشته است اما این مامور اصرار داشت که با این تماشاگر برخورد شود و وقتی با اصرار علی دایی مواجه شد به او توهین کرد که کار به درگیری لفظی کشید.

پس از این اتفاق مهدی ترابی و چند بازیکن سایپا هم وارد معرکه شدند که درگیری فیزیکی هم با هل دادن همدیگر صورت گرفت و اوضاع آشفته ای را در پایان سومین دوره رقابت های جام شهدا رقم زد.

نمایش موجودیت‌ها