date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۴۸:۰۳ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

پیام تسلیت «میشل عون» به روسای جمهور ایران و عراق

پیام تسلیت «میشل عون» به روسای جمهور ایران و عراق
منبع خبر: فردانیوز

«میشل عون» رئیس‌جمهور لبنان با ارسال پیام‌های جداگانه‌ای به «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران و «فواد معصوم» رئیس‌جمهور عراق جان‌باختن شماری از شهروندان ایرانی و عراقی در زلزله اخیر کرمانشاه را تسلیت گفت.

خبرگزاری مهر: رئیس جمهور لبنان با ارسال پیام های جداگانه به روسای جمهور ایران و عراق جان باختن شماری از شهروندان ایرانی و عراقی در زلزله اخیر کرمانشاه را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری «یونیوز»، «میشل عون» رئیس جمهور لبنان با ارسال پیام های جداگانه ای به «حسن روحانی» رئیس جمهور ایران و «فواد معصوم» رئیس جمهور عراق جان باختن شماری از شهروندان ایرانی و عراقی در زلزله اخیر کرمانشاه را تسلیت گفت.

در ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه شامگاه یکشنبه گذشته زلزله‌ای بسیار شدید «ازگله» در استان کرمانشاه را تکان داد، زمین‌لرزه‌ای که بسیاری از استان‌های غربی و حتی جنوبی و مرکزی کشور نیز آن را احساس کردند. بنا بر اعلام مرکز زمین‌ شناسی آمریکا مرکز زلزله نزدیک سلیمانیه عراق و قدرت آن ۷.۳ بوده است.

بسیاری از رهبران کشورهای جهان طی دو روز گذشته در پیام هایی به رئیس جمهور و ملت ایران، این حادثه دردناک را تسلیت گفته و با بازماندگان ابراز همدردی کرده اند.

 
نمایش موجودیت‌ها