date_range چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۸:۰۰ ق.ظ

اعلام نتایج نهایی نقل و انتقالات درون‌استانی فرهنگیان خوزستان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان از ثبت‌نام دو هزار و 560 متقاضی نقل و انتقال درون استانی حائز شرایط در سامانه نقل و انتقالات درون استانی خبر داد و گفت: از این تعداد با انتقال نهایی 536 فرهنگی موافقت خواهد شد و نتایج نهایی نیز از ساعت 12 امروز (چهارشنبه، 24 مردادماه) اعلام می‌شوند.

سیروس خدادادی در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان با بیان اینکه نتایج نهایی نقل و انتقالات درون استان از امروز(24 مردادماه) روی سامانه قرار می‌گیرد، اظهار کرد: داوطلبان متقاضی انتقال می‌توانند از ساعت 12 امروز با مراجعه به سامانه نقل و انتقال درون استانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان خوزستان به نشانی http://kh.enteghalat.ir/ نسبت به دریافت نتیجه انتقال خود اقدام کنند.

 وی با اشاره به ساز و کار اعتراض به نتایج نقل و انتقالات درون استان، تصریح کرد: داوطلبانی که نسبت به نتایج خود اعتراضی داشته باشند می‌توانند از 27 مردادماه تا سوم شهریورماه سال جاری با مراجعه به سامانه نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند. نتایج نهایی پس از پردازش اعتراضات، نیمه اول شهریورماه 97 اعلام خواهد شد.   
 
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: همکارانی که با انتقال آن‌ها به شهرستان مقصد موافقت شده است می‌توانند برای تکمیل فرآیند انتقال خود از اول شهریورماه 97 با در دست داشتن پرینت پذیرش، فرم 502 و آخرین حکم حقوقی به منطقه تعیین شده مراجعه کنند.
 
خدادادی گفت: در فرآیند نقل و انتقالات امسال دو هزار و 560 فرهنگی دارای شرایط در سامانه ثبت‌نام کردند که از این تعداد با انتقال 536 همکار موافقت شد.

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها