date_range یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۳۱:۰۰ ب.ظ

مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست خوزستان: رایزنی با عراق جهت اطفای آتش هورالعظیم به وزارت امور خارجه محول شده است

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان با اشاره به ادامه آتش سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم، گفت: انجام رایزنی های لازم با کشور عراق جهت مشارکت و انجام تعهداتش در خاموش کردن آتش سوزی به وزارت امور خارجه محول شده است که در حال پیگیری هستند.

شهریار عسکری در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به آتش سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم، اظهار کرد: آتش سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم همچنان ادامه دارد.

وی افزود: به دلیل اینکه جهت باد جنوب غرب است و این روزها در خوزستان شاهد وقوع شرجی هستیم، دود آتش سوزی در شهرهای خوزستان منتشر نمی شود و این دود به سمت شهرهای کشور عراق می رود.

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان با اشاره به انجام چندین مرحله عملیات اطفا از سوی نیروهای ایرانی در بخش عراقی هورالعظیم گفت: از دو هفته پیش عملیات اطفای حریق متوقف شده است.

عسکری گفت: انجام رایزنی های لازم با کشور عراق جهت مشارکت و انجام تعهداتش در خاموش کردن آتش سوزی به وزارت امور خارجه محول شده است که در حال پیگیری هستند.


انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها