date_range چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۴۵:۰۷ ب.ظ

نایب‌قهرمان ووشو بازی‌های آسیایی: دیدار با رهبری تجربه‌ای لذت‌بخش و تکرارنشدنی برای من بود

نایب‌قهرمان ووشو بازی‌های آسیایی: دیدار با رهبری تجربه‌ای لذت‌بخش و تکرارنشدنی برای من بود

فرود ظفری ووشوکار نهاوندی گفت: خدا را شاکرم که سعادتی دست داد تا به دیدار رهبر بروم و مدالم را به آن بزرگوار اهدا کنم و ایشان نیز لطف کردند و انگشترشان را به بنده هدیه دادند و در کل این دیدار تجربه‌ای برای من بود که فکر نکنم لذت‌بخش‌تراز آن وجود داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، نائب قهرمان ووشو بازیهای آسیایی در خصوص دیدار ورزشکاران با رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: پیش از این دیدار، تاکنون از نزدیک به ملاقات رهبر نرفته و ایشان را از فاصله نزدیک رویت نکرده بودم و به واقع این دیدار یکی ازبهترین لحظات زندگی ام محسوب می شود.
وی در خصوص اهدا مدال خود به رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: من قبل از اعزام به جاکارتا اعلام کرده بودم که مدال خود را به رهبر انقلاب تقدیم می کنم و خیلی خوشحالم که از نزدیک نتوانستم به وعده خود عمل کنم و مدالم را به رهبر عزیزم تقدیم نمایم.
فرود ظفری اظهار کرد: خدا را شاکرم که سعادتی دست داد تا به دیدار رهبر بروم و مدالم را به آن بزرگوار اهدا کنم و ایشان نیز لطف کردند و انگشترشان را به بنده هدیه دادند و در کل این دیدار تجربه ای برای من بود که فکر نکنم لذت بخش تر از آن وجود داشته باشد.
وی در پایان با آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم انقلاب ابراز امیدواری کرد که ورزشکاران بتوانند در ادامه هم همچنان دل رهبر انقلاب و مردم را با موفقیت‌های درخشان خود شاد کنند.

نمایش موجودیت‌ها