date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۳۸:۰۰ ق.ظ

برنز یزدانی در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان

برنز یزدانی در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان
دسته خبری: ورزش|کشتی

حسن یزدانی به مدال برنز وزن 86 کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان دست یافت.

برنز یزدانی در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان

به گزارش  گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان   از  ساری  ،  مسابقات رده بندی و فینال چهار وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان دیشب در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و حسن یزدانی با پیروزی در دیدار‌های رده بندی صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۶۱ کیلوگرم محمدباقر یخکشی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۷ بر صفر عباس رحمان اف دارنده مدال برنز آسیا از ازبکستان را مغلوب کرد.

وی در دور بعد در مصاف با خولیس بونه رودریگوئز دارنده مدال برنز جهان از کوبا در حالی که سه ثانیه به پایان کشتی مانده بود و از حریف با نتیجه ۸ بر ۶ پیش بود، با نتیجه ۱۰ بر ۸ مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال وی به گروه بازنده‌ها رفت.

یخکشی در این گروه با ایوان گویدا از رومانی را با نتیجه ۱۱ بر یک شکست داد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار مقابل جوزف کولون از آمریکا با نتیجه ۱۳ بر ۲ شکست خورد و پنجم شد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی در دور اول مقابل دیوید تیلور از آمریکا با نتیجه ۱۱ بر ۶ مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، وی به گروه بازنده‌ها رفت.

یزدانی در این گروه ابتدا حاجی رجب اف از بلاروس را با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشت وی در دور بعد مقابل یوریسکی توربلانکا کورالتا از کوبا با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد و به دیدار رده بندی راه یافت.

وی در این دیدار در مصاف با داورن کوراگلیف از کشور روسیه با نتیجه ۱۱ بر ۵ به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد.

انتهای پیام/آ

یزدانی در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان برنزی شد

تصویرها
برنز یزدانی در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان
نمایش موجودیت‌ها