date_range یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۹:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

برگزاری بیش از 50 برنامه ورزشی در هفته دفاع مقدس

برگزاری بیش از 50 برنامه ورزشی در هفته دفاع مقدس
دسته خبری: ورزش|هندبال

معاون توسعه امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان کرمانشاه از برگزاری بیش از 50 برنامه ورزشی در هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش  گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از   کرمانشاه  جلال عزیزی گفت:  شروع المپیاد بزرگ ورزش محلات و روستایی در کرمانشاه از جمله مهمترین برنامه های پیش بینی شده است که از اواسط مهر آغاز خواهد شد.  

معاون اداره کل ورزش وجوانان استان شعار این برنامه را "ورزش برای همه" خواند و گفت: این المپیاد در سطح 500 روستا، 85 دهستان، 32 بخش و 14 شهرستان استان برگزار خواهد شد.  

وی با بیان اینکه این المپیاد در 10 رشته ورزشی برگزار می شود، گفت: 60 محله در شهر کرمانشاه و 60 محله در شهرهای استان میزبان برگزاری مرحله اول المپیاد هستند.  

به گفته این مسئول، مراسم اختتامیه این المپیاد در دهه مبارکه فجر برگزار خواهد شد.  

عزیزی همچنین بااشاره به برگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی استان در دو بخش جوانان و بزرگسالان طی روزهای 31 شهریور و اول مهر، عنوان کرد: علاوه براین، از جمعه هفته جاری 14 همایش پیاده روی خانوادگی را به مناسبت هفته دفاع مقدس در مرکز استان و شهرستان ها برگزار خواهیم کرد.  

وی تاکید کرد: همایش بزرگ کوهپیمایی خانوادگی نیز جمعه آینده در کرمانشاه و پنج شهرستان استان برگزار می شود.  

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزاری مسابقات هندبال قهرمانی منطقه غرب کشور به میزبانی کرمانشاه، میزبانی مسابقات پینگ پنگ بانوان قهرمانی کشور، برگزاری مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان وجوانان استان و ... را از دیگر برنامه های مهم ورزشی کرمانشاه در هفته دفاع مقدس عنوان کرد. 

انتهای پیام/ز
 
 
نمایش موجودیت‌ها