date_range چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۲۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 7 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

تکواندوکار ایران نایب‌قهرمان رقابت‌های گرندپری 2018 شد

تکواندوکار ایران نایب‌قهرمان رقابت‌های گرندپری 2018 شد
دسته خبری: ورزش|تکواندو

میرهاشم حسینی با شکست برابر نماینده کره‌جنوبی نشان نقره مرحله سوم مسابقات گرندپری 2018 را برگردن آویخت.

به گزارش  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ،   به نقل از فدراسیون تکواندو ، مرحله سوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۸ در ۴ وزن المپیکی از ساعت ۶:۳۰ (به وقت تهران) امروز (چهارشنبه – ۲۸ شهریورماه) در " تائویوان" چین تایپه آغاز و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

تکواندوکار ایران نایب‌قهرمان رقابت‌های گرندپری 2018 شد

امروز و در روز نخست این رقابت‌ها مبارزات اوزان ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان انجام شد که ابوالفضل یعقوبی ، میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم به عنوان نخستین نمایندگان ایران به مصاف رقبایشان رفتند.

میرهاشم حسینی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان در نخستین گام موفق شد « ولادیمیر دالاکلیو » از بلغارستان دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷ را ۱۶ بر ۹ شکست دهد، در ادامه به مصاف « جواد آچاب » نماینده بلژیک رفت و ۲۰ بر ۶ به برتری رسید. سپس با نتیجه ۲۳ بر ۱۳ بر « کریستین مسینیش » انگلیسی قهرمان اروپا ۲۰۱۸ غلبه کرد.

میرهاشم در مرحله نیمه‌نهایی برابر « یو جن هوانگ » دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ و نایب قهرمان جهان در دیداری حساس با نتیجه ۶ بر ۲ به برتری رسید و راهی فینال شد. او در این مرحله برابر « دای هون لی » از کره‌جنوبی دارنده مدال برنز و نقره المپیک ۲۰۱۶ و ۲۰۱۲، قهرمان جهان ۲۰۱۷، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۱ و قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ قرار گرفت و با واگذاری نتیجه (۱۳ بر ۹) عنوان نایب قهرمانی را به نام خود ثبت کرد.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

این رقابت‌ها G۴ می‌باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار فدراسیون تکواندو

تصویرها
تکواندوکار ایران نایب‌قهرمان رقابت‌های گرندپری 2018 شد
نمایش موجودیت‌ها