date_range پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۰۵:۰۰ ق.ظ

استفاده از دوچرخه، کاهش تردد خودروهای تک سرنشین

استفاده از دوچرخه، کاهش تردد خودروهای تک سرنشین

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان کرمانشاه گفت: فرهنگ استفاده صحیح از دوچرخه و ترویج استفاده از یک وسیله نقلیه انفرادی سالم، با امید کاهش خودروهای‌تک‌سرنشین بادی در بین مردم و شهروندان نهادینه شود.

استفاده از دوچرخه، کاهش تردد خودروهای تک سرنشینعزیزی رئیس هیئت دوچرخه سواری استان کرمانشاه   در گفتگو با  خبرنگار   گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از  کرمانشاه گفت: گسترش  استفاده از وسایل حمل و نقل  پاک در شهرها  امری است که ضرورت آن مشخص است.

وی گفت:  فرهنگ سازی در میان مردم برای استفاده  از دوچرخه  در میان مدت و دراز مدت می تواند شرایط را برای کاهش تردد با خودرو فراهم  کنند.

وی گفت:  ادارات و کارخانه های صنعتی استان  کرمانشاه در ایجاد فرهنگ دوچرخه سواری سهیم می شوند و امیدواریم شهرداری ها زیر ساخت مناسبی برای استفاده از دوچرخه در شهر ایجاد کنند تا شهروندان با احساس امنیت بهتر با دوچرخه در شهر تردد کنند.

عزیزی بیان داشت: لازمه یک دوچرخه سواری ایمن برای شهروندان در مرحله اول تهیه بیمه دوچرخه سواری و کلاه مخصوص می باشد که گاها مشاهده شده عموم دوچرخه سواران نسبت به تهیه این مهم بی تفاوت هستند این به مصداق رانندگی بدون بستن کمربند ایمنی می باشد که بسیار ضروری است.


انتهای  پیام/ز

زیر ساخت مناسب برای استفاده از دوچرخه باید در شهر ایجاد شود

تصویرها
استفاده از دوچرخه، کاهش تردد خودروهای تک سرنشین
نمایش موجودیت‌ها