date_range جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ access_time ۰۴:۵۷:۰۰ ب.ظ

امام جمعه الشتر: بسیج حافظ ارزش‌هاست

امام جمعه الشتر: بسیج حافظ ارزش‌هاست
دسته خبری: سیاست|مجلس

امام جمعه الشتر گفت: بسیج، حافظ ارزش‌ها و خار چشم دشمنان است و غلبه بر توطئه استکبار، جز با تفکر بسیج ممکن نیست.

امام جمعه الشتر: بسیج حافظ ارزش‌هاست

به گزارش خبرنگار   گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از  لرستان ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید سجاد موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه الشتر ضمن تبریک هفته بسیج، گفت: تجلیل از بسیج و یادآوری این هفته، ترویج اندیشه‌های اسلام ناب محمدی (ص) است.

وی افزود: یادآوری هفته بسیج ، یادآوری ارزش هاست چرا که بسیجیان همواره مدافعان مخلص ارزش‌های اسلامی و انسانی بوده و هستند.

خطیب جمعه الشتر بسیج را خار چشم دشمنان خواند و با اشاره به محو گروه تروریستی داعش با تکیه بر تفکر بسیج و جوانان بسیجی، تصریح کرد: امروز تفکر بسیج توانسته است استکبار و ایادی آن را به ذلت و خواری بکشاند و محو گروه ضد انسانی داعش جز با تکیه بر فرهنگ و تفکر بسیج ممکن نبود.

وی ادامه داد: بسیج متعلق به هیچ قشری و گروهی نیست بلکه بسیج سرباز ولایت و حاضر در همه عرصه‌ها برای دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی است.

امام جمعه الشتر توجه به جوانان را یکی از شاخص‌های پیشرفت و توسعه دانست و گفت: نمونه بارز استفاده از ظرفیت جوانان مومن و انقلابی، غلبه بر غده سرطانی داعش بود و اگر در همه عرصه ها، کار به این جوانان سپرده و به آنان اعتماد شود مطمئنا" شاهد پیشرفت‌های همه جانبه کشور خواهیم بود.

وی افزود: در طول تاریخ پربرکت انقلاب اسلامی نمونه‌های بزرگتری از حضور جوانان مومن و انقلابی در عرصه‌های مختلف وجود دارد که راه انقلاب را هموارتر کرد و موجب عزت و سرافرازی ملت ایران و دنیای اسلام شد که پیروزی کشور در هشت سال جنگ تحمیلی نابرابر و ایستادگی در برابر دشمنان تا بن دندان مسلح، از آن جمله است.

حجت الاسلام موسوی در ادامه ضمن تبریک نابودی داعش به مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی، به توطئه شبانه روزی دشمنان اشاره و تاکید کرد: دشمنان هرگز بیکار نخواهند نشست و دست از فتنه انگیزی بر نخواهند داشت لذا باید هوشیاری و آمادگی مقابله با هر فتنه‌ای کاملا حفظ شود و البته استکبار و نوکران آن‌ها بدانند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بسیجیان سرافراز و همیشه در صحنه خواهند توانست تا هر فتنه و تطئه‌ای را در بدو ایجاد آن از بین ببرند.

وی در پایان از حضور رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده کرمانشاه ابراز تشکر کرد و خاطرنشان ساخت: همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید داشتند، نباید به این حد از کمک‌ها قانع بود بلکه در راستای آبادانی و عمران منطقه آسیب دیده از زلزله کرمانشاه، همه مسئولان باید تلاششان را مضاعف نمایند.

انتهای پیام/م

بسیج حافظ ارزش ها

تصویرها
امام جمعه الشتر: بسیج حافظ ارزش‌هاست
نمایش موجودیت‌ها