date_range جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۸:۰۰ ب.ظ

بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا؛ نصیری: ژاپنی‌ها می‌خواستند صاحب مدال طلا شوند

بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا؛ نصیری: ژاپنی‌ها می‌خواستند صاحب مدال طلا شوند
دسته خبری: ورزش|جودو

قهرمان طلایی پارادومیدانی کشورمان گفت: عزم دوندگان ژاپنی برای کسب مدال طلای این رشته جزم بود اما این اجازه را به آنها ندادم.

بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا؛ نصیری: ژاپنی‌ها می‌خواستند صاحب مدال طلا شوندبه گزارش  خبرنگار اعزامی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  ،  پیمان نصیری قهرمان ماده 1500 متر در بازی های پاراآسیایی بعد از کسب مدال با ارزش طلا گفت: رقابت سختی با دوندگان ژاپنی داشتم. سه ژاپنی بعد از من دوم تا چهارم شدند. آن ها از من شناخت کافی داشتند و برای پیشی گرفتن از من برنامه ریزی داشتند. اما خدا خواست و من هر سه دونده ژاپنی را پشت سر گذاشتم.

او افزود: برای این مسابقه تمرینات طولانی داشتم و جا دارد الان که این مدال را گرفتم از مربی عزیزم سجاد مرادی، آقای کیانی و بهمن رضایی هم کمال تشکر را داشته باشم که برای این مدال من زحمات زیادی کشیدند.

نصیری گفت: از مسابقات ریو تجربه اندوزی کردم. آنجا یک اشتباه کردم و از تجربه آن استفاده کردم تا آن اشتباه اینجا در جاکارتا تکرار نشود و بتوانم مدال طلا را بگیرم.

قهرمان پارادومیدانی کشورمان در ادامه بیان داشت: خوشبختانه جو خوبی در ورزشگاه حاکم بود و هم صبح هنگام مسابقه و هم بعد از ظهر هنگام دریافت مدال تماشاگران اندونزیایی بسیار نسبت به من لطف داشتند و مرا تشویق کردند و برای همین بعد از کسب مدال به سمت آن ها رفتم  و از آن ها تشکر کردم و در نهایت  عکسی به یادگار گرفتم.

قهرمان کشورمان در ادامه بیان داشت: الان ما در جو مسابقات آسیایی هستیم اما به زودی این مسابقات تمام می شود و ما به شهر و دیار خودمان باز می گردیم و بعد از مدت کوتاهی بار دیگر غرق در مشکلات مان می شویم. از مسئولین ورزش کشور خواهش دارم قول هایی که بابت پاداش ها را دادند هرچه زودتر عملی کنند تا خستگی از تن ما ورزشکاران خارج شود. حداقل این پاداش ها قدری از مشکلات ما را در زندگی مان حل می کند.

بیشتربخوانید :

 کسب یک طلا سه نقره و یک برنز در شطرنج نابینایان

تیم ملی آقایان گلبال به مدال طلا رسید

سلطانی‌فر رکوردشکنی کاروان ایران در پاراآسیایی را تبریک گفت

انتهای پیام/

آخرین اخبار بازی های پاراآسیایی جاکارتا 

تصویرها
بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا؛ نصیری: ژاپنی‌ها می‌خواستند صاحب مدال طلا شوند
نمایش موجودیت‌ها