date_range جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۲:۱۴:۰۰ ب.ظ

واکنش عجیب کی‌روش به لغو دیدار ایران - سیرالئون

واکنش عجیب کی‌روش به لغو دیدار ایران - سیرالئون
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به لغو دیدار شاگردانش مقابل سیرالئون واکنش عجیبی داشت.

واکنش عجیب کی‌روش به لغو دیدار ایران - سیرالئونبه گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال   گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ پس از لغو دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل لیبی و هماهنگی فدراسیون فوتبال برای دیدار شاگردان کی روش با تیم ملی سیرالئون ، اعضای تیم ملی فوتبال این کشور برای برگزاری دیدار دوستانه با ملی پوشان کشورمان صبح روز گذشته (پنج شنبه) وارد تهران و در هتل المپیک مستقر شدند.

شاگردان ابوبکر تس کامارا، عصر روز گذشته ( پنج شنبه ) و از ساعت 16 در زمین کمپ تیم های ملی به تمرین کردن پرداختند و قرار است امروز ( جمعه ) نیز در زمین اصلی ورزشگاه آزادی آخرین تمرین خود را برگزار کنند تا آماده برگزاری با یوزهای ایرانی شوند.

درحالیکه قرار بود، شاگردان کی روش با سیرالئون بازی کنند اما فدراسیون جهانی فوتبال ( فیفا ) نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران فرستاده و از مسئولان کشورمان درخواست کرده تا برای برگزاری این دیدار صبر کنند و تا زمان اعلام رسمی فیفا کاری انجام ندهند و به نظر می رسد با این تفاسیر دیدار ایران مقابل سیرالئون لغو شود.

پس از لغو این مسابقه، مسئولان فدراسیون فوتبال به کارلوس کی روش این موضوع را اطلاع دادند و سرمربی تیم ملی هم با قبول این اتفاق، سکوت کرد و امیدوار است تا بازی های آینده شاگردانش بدون مشکل برگزار شود.

کی روش که مربی تند و عصبانی محسوب می شود، پس از لغو دیدار تیمش با سیرالئون ، هرچند برنامه ریزی های زیادی کرده بود تا از بازیکنان ذخیره تیم ملی استفاده کند اما سکوت کرد و صحبتی علیه فدراسیون فوتبال انجام نداد تا در  3 ماه مانده به آغاز جام جهانی حواشی برای تیم ملی ایجاد نشود.

گفتنی است، تیم ملی فوتبال کشورمان تمرینات خود را برای دیدار با سیرالئون از دیروز ( پنج شنبه ) آغاز کرد و قرار بود فردا ( شنبه ) به مصاف این تیم برود که با نامه فیفا لغو شد.

انتهای پیام/

دیدار ایران ایران مقابل سیرالئون لغو می شود

تصویرها
واکنش عجیب کی‌روش به لغو دیدار ایران - سیرالئون
نمایش موجودیت‌ها