date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۴:۴۱:۰۰ ب.ظ

فرماندار آباده خبر داد؛ اجرایی شدن طرح‌های ورزشی در آباده

فرماندار آباده خبر داد؛ اجرایی شدن طرح‌های ورزشی در آباده
دسته خبری: ورزش|مجلس

عملیات اجرایی 4 طرح ورزشی در آباده آغاز شد.

فرماندار آباده خبر داد؛ اجرایی شدن طرح‌های ورزشی در آباده

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ محمدرضا زارع فرماندار آباده در مراسم کلنگ زنی چهار طرح ورزشی با اشاره به اینکه هر روستا باید دارای یک خانه ورزش باشد گفت: خانه‌های ورزش هزینه نگهداری نداشته و اداره آن بر عهده شورای ورزش روستا است.

وی بیان کرد:اگر روستا‌هایی آمادگی افتتاح خانه‌های ورزش را با مشارکت هیئت ورزشی روستایی و بازی‌های بومی شهرستان را دارد ما نیز آمادگی انجام این کار را داریم.

رحیم زارع نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی نیز تصریح کرد: هرشهر و روستا در رشته خاص ورزشی، دارای توانایی ویژه‌ای است که باید در این زمینه فعالیت بیشتری انجام شود.

حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس در مراسم کلنگ زنی ۴ طرح ورزشی شامل زمین چمن مصنوعی دهدق، زمین چمن مصنوعی شورجستان، زمین چمن مصنوعی محمد آباد و سالن ورزشی در روستای خسروشیرین اضافه کرد: این طرح‌های ورزشی هر یک به مساحت یک هزار و ۲۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت ساخته می‌شود که در مدت زمان ۶ ماه به بهره برداری می‌رسد.

 وی ادامه داد: ورزش، نیازمند توجه بیشتر مسئولین است و باید به جوانان به عنوان سرمایه‌های این شهرستان نگاه کرده و آن‌ها را برای مسابقات قهرمانی و کسب مدال و افتخار برای شهر ترغیب کنیم.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه پتانسیل ورزشی در روستا‌ها نیازمند حمایت همه جانبه است اظهار کرد: این پتانسیل ورزشی موجود در روستا‌ها نیازمند حمایت مسئولین است تا علاوه بر پیشگیری از آسیب‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی موجبات اشاعه ورزش در این روستا‌ها با ظرفیت بالای ورزشی صورت پذیرد.

انتهای پیام /ت

اجرای طرح های ورزشی در آباده

تصویرها
فرماندار آباده خبر داد؛ اجرایی شدن طرح‌های ورزشی در آباده
نمایش موجودیت‌ها