date_range یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۰۲:۳۹:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

دیدار و رایزنی بشار اسد با مقامات روسیه در دمشق

دیدار و رایزنی بشار اسد با مقامات روسیه در دمشق

رئیس‌جمهور سوریه روزهای جمعه و شنبه با چندین تن از مقامات روسیه از جمله الکساندر لاورنتیف، فرستاده پوتین و سرگئی ورچینین، معاون وزیر خارجه روسیه در دمشق دیدار و گفتگو کرد.

دیدار و رایزنی بشار اسد با مقامات روسیه در دمشقبه گزارش   گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از ­رویترز، بشار اسد ، رئیس‌جمهور سوریه با چندین تن از مقامات روسیه در دمشق دیدار و گفتگو کرد.

بنا بر اعلام مطبوعات و رسانه‌های رسمی سوریه، رئیس‌جمهور بشار اسد، روز‌های جمعه و شنبه با چندین تن از مقامات عالیرتبه بزرگترین متحد این کشور، یعنی روسیه دیدار و گفتگو کرد.

هدف از این دیدار‌ها گفتگو پیرامون مذاکرات آتی صلح در آستانه تان و تجارت متقابل میان دو کشور اعلام شده است.

وزارت خارجه روسیه جمعه شب گزارش داد که «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه، با «الکساندر لاورنتیف» فرستاده « ولادیمیر پوتین » رئیس‌جمهور این کشور در دمشق، «سرگئی ورچینین» معاون وزیر امور خارجه روسیه، و چندین تن از مقامات وزارت دفاع روسیه دیدار و گفتگو کرده است.

بنا بر اعلام سانا، خبرگزاری رسمی سوریه، این نشست‌ها پیرامون گفتگو درباره دستورکار دور آتی مذاکرات در قزاقستان اعلام شده است.

در این مذاکرات دولت‌های سوریه، روسیه، ایران و همچنین ترکیه نیز حضور خواهند داشت.

خبرگزاری رسمی سوریه روز شنبه، نوشت: «بشار اسد، با "یوری بوریسوف" معاون نخست وزیر روسیه برای بحث و گفتگو در مورد تجارت دوجانبه و همکاری‌های اقتصادی به ویژه در زمینه‌های انرژی، صنعت و توسعه تجارت، دیدار و گفتگو کرده است.»

انتهای پیام/

تصویرها
دیدار و رایزنی بشار اسد با مقامات روسیه در دمشق
نمایش موجودیت‌ها