date_range جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۴۶:۰۰ ق.ظ

بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا؛ حیدری: جای یک نفر در جاکارتا خالی است

بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا؛ حیدری: جای یک نفر در جاکارتا خالی است
دسته خبری: ورزش|دوومیدانی

نایب‌قهرمان کشورمان در رشته پرتاب دیسک گفت: زحمات زیادی برای کسب مدال نقره بازی‌های پاراآسیایی کشیدم.

بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا؛ حیدری: جای یک نفر در جاکارتا خالی استبه گزارش خبرنگار اعزامی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ مسعود حیدری نایب قهرمان کشورمان در رشته پرتاب دیسک ۲ مدال بازی‌های پاراآسیایی کسب کرد. او در این مورد گفت:در پرتاب وزنه سوم شدم و به مدال برنز رسیدم، چون رکورد خوبی نداشتم، ولی در پرتاب دیسک، رکورد خودم را زدم و نایب قهرمانی را به دست آوردم.

او اضافه کرد:دلم می‌خواهد اینجا از هادی سپهرزاد مربی ام که خیلی زحمت برایم کشیده تشکر کنم. جای او در این رقابت‌ها خالی است. دوست داشتم او هم به جاکارتا می‌آمد. امیدوارم از مدال‌هایی که به دست آوردم، راضی باشد.

حیدری درپایان در خصوص آینده اش در ورزش جانبازان و معلولین گفت:برای حضور پرقدرت در توکیو تمرین قوی‌تر خواهیم کرد، اما قبل از آن باید راهی مسابقات جهانی شویم. بعد از آن که در رقابت‌های جهانی امارات توانستیم کار‌های بزرگی انجام بدهیم، برای توکیو برنامه ریزی می‌کنیم. به هر حال امیدوارم من و خاکباز بتوانیم بهترین رکورد‌ها را بزنیم و باز هم برای ایران، افتخار کسب کنیم. من می‌خواهم همین جا از خانواده و مربیانم تشکر کنم، چون همه آن‌ها برایم زحمات زیادی کشیدند.

بیشتربخوانید :  امیدواری رواسی به تداوم درخشش وزنه‌برداران ایران در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸

برنامه ورزشکاران ایران در هفتمین روز بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸

سیامند رحمان: رکورد آسیا را ارتقا می دهم

انتهای پیام/

آخرین اخبار بازی های پاراآسیایی جاکارتا 

تصویرها
بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا؛ حیدری: جای یک نفر در جاکارتا خالی است
نمایش موجودیت‌ها