date_range یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۳۸:۰۰ ق.ظ

کولاکوویچ: خوشحالم آیندگان والیبال ایران را در اختیار دارم

کولاکوویچ: خوشحالم آیندگان والیبال ایران را در اختیار دارم
دسته خبری: ورزش|والیبال

سرمربی تیم ملی ایران گفت: خوشحالم که بازیکنی را در اختیار دارم که بسیار جوان است و جزو آینده والیبال ایران به شمار می‌آید.

کولاکوویچ: خوشحالم آیندگان والیبال ایران را در اختیار دارمبه گزارش   گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال ، ایگور کولاکویچ پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل تیم ملی والیبال استرالیا اظهار داشت:بازی سختی بود و به دلیل شکست دیروز برابر فرانسه در ابتدای بازی تمرکز کافی نداشتیم. آخر سر هم کمی شانس با ما یار بود که با اشتباهات حریف روبرو شدیم. البته در تمام طول بازی تسلیم نشدیم و برای هر امتیاز تلاش کردیم. در ست دوم امتیاز به امتیاز پیش رفتیم. اول استرالیا جلو بود ولی بازی به سود ما تمام شد و ما سریعتر به امتیاز 25 رسیدیم. در ست آخر هم بازی در ابتدا سخت پیش رفت اما تیم ما برتر ظاهر شد و امتیاز پیروزی را گرفت.

او در خصوص حضور مرتضی شریفی در ترکیب اصلی تیم افزود: خوشحالم که بازیکنی را در اختیار دارم که بسیار جوان است و جزو آینده والیبال ایران به شمار می آید. در دو ست اول با کمی فشار بیشتری بازی کرد اما در ست سوم هوش و استعداد خود را نشان داد. از بازیکنان با تجربه بخصوص نیمکت نشین های تیم هم تشکر می کنم. قائمی و سال افزون کمک زیادی کردند بخصوص قائمی که انرژی زیادی در تیم تزریق می کند و به بازیکنان جوان می آموزد که چطور باید برای نام تیم ملی کشور خود جنگید.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد دیدار فردا مقابل ژاپن گفت: بازی فردا هم سخت خواهد بود. اگر بازی دیروز ژاپن و استرالیا را دیده باشید، به عملکرد خوب ژاپنی ها اذعان خواهید کرد. نمیدانم بازی امروز آنها در برابر فرانسه چطور رقم خورد اما دیروز در بازی برابر استرالیا بی نظیر و بدون اشتباه ظاهر شدند. پیش بینی من این است که بازی فردا از بازی امروز ما به مراتب دشوارتر خواهد بود.

انتهای پیام / 

اظهارات سرمربی تیم ملی والیبال ایران 

تصویرها
کولاکوویچ: خوشحالم آیندگان والیبال ایران را در اختیار دارم
نمایش موجودیت‌ها