date_range یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۵۲:۰۰ ق.ظ

فتح قله‌های عزت و افتخار به برکت ولایت‌فقیه

فتح قله‌های عزت و افتخار به برکت ولایت‌فقیه

مسئول سیاسی سپاه ناحیه بهار گفت: امروز به برکت ولایت‌فقیه و خون پاک شهدا تمام فتنه‌ها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خنثی شده‌اند.

فتح قله‌های عزت و افتخار به برکت ولایت‌فقیهبه گزارش خبرنگار   گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از   همدان ؛ علی مختاری معین،مسئول سیاسی سپاه ناحیه بهار در جلسه هم اندیشی هادیان سیاسی بسیج سپاه ناحیه بهار با اشاره به واکاوی فتنه اخیر اظهار داشت: امروز به برکت ولایت فقیه و خون پاک شهداء تمام فتنه‌ها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خنثی شده‌اند و تمام قله‌های عزت و افتخار را فتح کرده‌ایم.

وی در ادامه با اشاره به فتنه سال 88 که با عنوان انقلاب رنگی و کودتای رنگی صورت گرفت، افزود: انقلاب رنگی به حرکت‌هایی مصنوعی و طراحی شده گفته می‌شود که توسط احزاب و گروه‌های سیاسی برای تحقق اهدافی مشخص که غالباً به دنبال کسب قدرت است به وجود می آید و برای رسیدن به اهداف شوم خود از ابزار رسانه‌ها و توده عظیم مردمی برای برپا کردن آشوب استفاده می‌کنند.

مسئول سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بهار در ادامه به ابعاد گسترده فتنه سال 88 اشاره کرد و گفت: یکی از پیچیده‌ترین و دقیق‌ترین طرح‌های دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی براندازی نرم و انقلاب رنگی بود که با زمینه‌یابی در فتنه 88، ماحصل10 تا 15 سال برنامه ­ریزی آنان برای براندازی نظام جمهوری اسلامی با کمک عوامل و افرادی در داخل به‌کار گرفته شد.

وی تصریح کرد: فتنه 88 تهدیدی علیه ساختار­های بنیادین جمهوری اسلامی و آراء مردم بود.

مختاری در ادامه به ابزارهای خارجی در اجرای سناریوی کودتای مخملین در سال 88 اشاره کرد و گفت: حمایت‌های تئوریک و فکری درباره چگونگی تحقق گام به گام سناریوی کودتای مخملین و حمایت های تبلیغی و رسانه‌ای و شبکه های اپوزیسیون خارج از کشور مشهود بود.

وی با اشاره به تحلیلی مختصر بر وقایع اخیر فتنه‌گران عنوان کرد: بدون شک آنچه در روزهای اخیر اتفاق افتاد یک حادثه امنیتی و مدرن است که باید ابعاد آن شناسایی شده و با شناسایی این ابعاد زمینه برای خنثی شدن توطئه‌ها فراهم شود.

مسئول سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بهار با اشاره به منشا آشوب‌های اخیر ابراز داشت: سوء استفاده جریانات خارجی در حوزه داخلی از جمله مشکلات اقتصادی و معیشتی و یک‌سری نارضایتی اجتماعی از فرضیه‌های مطرح در این زمینه است.

وی در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری در 19 دی در خصوص حوادث اخیر اشاره کرد و گفت: ایشان فرمودند «این بار هم ملت، با قدرت تمام به آمریکا و به انگلیس و به لندن‌نشینها می‌گوید این دفعه هم نتوانستید، باز هم نخواهید توانست. میلیاردها دلار هزینه کردند - [این] واقعی است که میلیاردها هزینه کردند- سال‌ها شبکه‌سازی کردند، مزدورپروری کردند برای اینکه بتوانند از درون، کار را مشکل کنند».

مختاری تاکید کرد: باید مردم در کنار ولایت باشند چراکه تا زمانی که در خط ولایت فقیه حرکت کنیم دشمن به اهداف شوم خود نخواهد رسید.

وی تصریح کرد: مردم ما مردمی ولایی هستند که در تمام برهه‌ها چه در جنگ‌ها و چه در اغتشاشات داخلی و چه در جنگ هشت ساله کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشتند.

انتهای پیام/خ

 تمام قله‌های عزت و افتخار را امروز به برکت ولایت فقیه  فتح کرده‌ایم

 

تصویرها
فتح قله‌های عزت و افتخار به برکت ولایت‌فقیه
نمایش موجودیت‌ها