date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۵۹:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

اختصاص 120 مرکز ورزشی به ستاد مدیریت بحران در استان خوزستان

اختصاص 120 مرکز ورزشی به ستاد مدیریت بحران در استان خوزستان
دسته خبری: جامعه|خانواده

مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: 120 مرکز ورزشی در خوزستان در اختیار ستاد بحران قرار گرفت و مردم اهواز در 5 ورزشگاه اسکان یافتند.

ب اختصاص 120 مرکز ورزشی به ستاد مدیریت بحران در استان خوزستانه گزارش خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، امید محدث مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در نشست خبری هفته جوان اظهار کرد: سیل در استان خوزستان همچنان ادامه دارد و فرایند بازگشت به زندگی عادی هنوز آغاز نشده و در مرحله اسکان اضطراری هستند.

وی با بیان اینکه ۱۲۰ مرکز ورزشی در خوزستان در اختیار ستاد بحران قرار گرفت و در شهر اهواز مردم در ۵ ورزشگاه اسکان یافتند، افزود: نیرو‌های تشکل‌ها و سمن‌ها در مراکز اسکان موقت برای درمان و ارائه خدمات روانی و اجتماعی حضور دارند.

وی گفت: بخشی از زیر ساخت‌های ورزشگاه‌ها در اختیار نیرو‌های امدادی برای احیا روحیه کودکان و نوجوانانفرار گرفته است.

محدث بیان اینکه در فرایند امداد و نجات نیز گروه‌های مختلف جوانان و تشکل‌ها برای امدادرسانی در شهر‌ها حضور دارند، تصریح کرد: اغلب جوانان شهر‌ها برای حفاظت از مناطق در شهر‌ها باقی مانده اند.

وی افزود: موکب‌های جوانان نیز برای توزیع غذا در ۵ استان معین خوزستان وجود دارند که روزانه ۳ هزار و ۵۰۰ وعده غذا توزیع می‌شود.

انتهای پیام/

تصویرها
اختصاص 120 مرکز ورزشی به ستاد مدیریت بحران در استان خوزستان
نمایش موجودیت‌ها