date_range چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۰۳:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

اعضای خاندان سلطنتی منتظر فرصتی برای به زیر کشیدن بن سلمان

اعضای خاندان سلطنتی منتظر فرصتی برای به زیر کشیدن بن سلمان

قتل روزنامه‌نگار منتقد سعودی آخرین ضربه به اعتبار بن سلمان بود و انتقادها علیه وی در داخل هم روبه افزایش است به طوری که دیگر اعضای خاندان سلطنتی منتظر بهترین زمان برای به زیر کشیدن ولیعهد اند.

اعضای خاندان سلطنتی منتظر فرصتی برای به زیر کشیدن بن سلمانبه گزارش   گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از ایندیپندنت، این روزنامه انگلیسی نوشت که قتل جمال خاشقجی ، روزنامه‌نگار منتقد سعودی آخرین ضربه به اعتبار بن سلمان بود و انتقاد‌ها علیه ولیعهد آل سعود در داخل عربستان هم رو به افزایش است.

این روزنامه نوشت که حتی مردم عربستان سعودی هم ادعای بی‌اطلاعی بن‌سلمان از قتل خاشقچی را باور نمی‌کنند.

افراد زیادی شامل روزنامه‌نگاران حامی دولت و نزدیکان خاندان سلطنتی به ایندیپندنت گفتند که داستان رژیم را باور نمی‌کنند. همه آن‌ها به خاطر ترس از مجازات در صورت شناسایی شدن توسط رژیم، از طریق پیام‌رسان‌های رمزگذاری شده و ناشناس ارتباط برقرار کردند.

یکی از اعضای خاندان سلطنتی که از حلقه نزدیکان، ولی عهد سعودی کنار گذاشته شده به این روزنامه گفت که درپی مخالفت بین‌المللی با این ادعای رژیم که تیم ۱۵ نفره به تنهایی مسئول قتل خاشقچی است، جسورتر شده‌اند؛ و به دلیل اینکه بن‌سلمان قدرت را فقط اطراف خود جمع کرده، عواقب قتل خاشقچی فقط به او صدمه زده است.

یکی از اعضای خاندان سلطنتی که از حلقه نزدیکان، ولیعهد سعودی کنار گذاشته شده به ایندیپندنت گفت که درپی مخالفت بین‌المللی با این ادعای رژیم که تیم ۱۵ نفره به تنهایی مسئول قتل خاشقچی است، جسورتر شده‌اند؛ و به دلیل اینکه بن‌سلمان قدرت را فقط اطراف خود جمع کرده، عواقب قتل خاشقچی فقط به او صدمه زده است.

این مقام که خواست نامش فاش نشود توضیح داد: «برای اولین بار است که آن‌ها (دیگر اعضای خاندان سلطنتی) نمی‌ترسند. آن‌ها منتظر بهترین زمان برای به زیر کشیدن محمد بن سلمان هستند. او دیگر افراد خاندان سلطنتی را از عرصه سیاسی اخراج کرد و آن‌ها هیچ ارتباطی با (قتل خاشقچی) ندارند.»

انتهای پیام/

انتقاد‌ها علیه بن سلمان در داخل عربستان رو به افزایش است

تصویرها
اعضای خاندان سلطنتی منتظر فرصتی برای به زیر کشیدن بن سلمان
نمایش موجودیت‌ها