date_range شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۰۶:۲۴:۰۰ ب.ظ

پیشنهاد 3 کشور اروپایی و آمریکایی به پرسپولیس

پیشنهاد 3 کشور اروپایی و آمریکایی به پرسپولیس
دسته خبری: ورزش|فوتبال

باشگاه پرسپولیس برای برگزاری اردوی آماده‌سازی با پیشنهاد 3 کشور اروپایی و آمریکایی مواجه شده است.

پیشنهاد 3 کشور اروپایی و آمریکایی به پرسپولیسبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال   گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، لیگ هجدهم فوتبال ایران درحالی با قهرمانی پرسپولیس تهران به پایان رسید و قرار است سرخپوشان پایتخت در نیمه نهایی جام حذفی با سپاهان رو در رو شوند. اگر پرسپولیسی‌ها مقابل سپاهان به پیروزی دست یایند، شانس زیادی برای قهرمانی خواهند داشت.

اردوی پیش فصل برای حضور در لیگ نوزدهم برانکو و مربیان پرسپولیس مهم است و تلاش می‌کنند تا بازیکنان به خوبی بدنسازی کنند تا در طول فصل مشکلی نداشته باشند. پس از افتخارات پرسپولیس در ایران و آسیا، یک شرکت کانادایی با ارسال دعوت نامه رسمی به باشگاه پرسپولیس، از این تیم دعوت کرد تا جهت برگزاری اردویی چند روزه و چند بازی دوستانه به این کشور سفر کند که برانکو، مدیران پرسپولیس و شورای برون مرزی موافقت خود را اعلام کردند و سرخپوشان مشکلی برای حضور در کانادا ندارند.

البته چندی قبل آلمان و بلژیک نیز از پرسپولیس دعوت کردند تا اردوی خود را در آن کشور‌ها برگزار کنند. این شرکت‌ها تمام هزینه‌های سفر پرسپولیس را متقبل می‌کند و قرار است در تابستان جاری به یکی از این کشور‌ها بروند.

تا آغاز رقابت‌های لیگ نوزدهم حدود ۵۰ روز زمان است که برانکو تلاش می‌کند تا تیمش اردوی آماده سازی خوبی برگزار کند.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس تهران در گفتگو با رسانه‌ها در این باره بیان کرد: پیشنهاد برگزاری اردو در آلمان، بلژیک و کانادا را داریم. هنوز تصمیم گیری قطعی نکردیم، اما بخشی از این اردو در داخل کشور و باقی در خارج است که توسط حامی و مالی و ... پرداخت می‌شود.

بیشتر بخوانید:

پرچم داری کروات‌های پرسپولیس در سرزمین مادری

داوران دیدار پرسپولیس و السد قطر مشخص شدند

پاداش میلیاردی کنفدراسیون فوتبال آسیا به پرسپولیس

انتهای پیام/

پرسپولیس به خارج از کشور می رود

تصویرها
پیشنهاد 3 کشور اروپایی و آمریکایی به پرسپولیس
نمایش موجودیت‌ها