date_range چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ access_time ۱۲:۲۱:۰۰ ق.ظ

پدر مرحوم سحر خدایاری: حکمی مبنی بر حبس دخترم صادر نشد/ من جانباز، فدایی نظام هستم/ کسی از خون فرزندم علیه کشور سواستفاده کند، حلالش نمی‌کنم

پدر مرحوم سحر خدایاری: حکمی مبنی بر حبس دخترم صادر نشد/ من جانباز، فدایی نظام هستم/ کسی از خون فرزندم علیه کشور سواستفاده کند، حلالش نمی‌کنمپدر سحر خدایاری گفت: سحر یک مشکل عصبی داشت تحت تاثیر برخی دوستانش اقدام به خودسوزی کرد و ما افرادی که دارند از این ماجرا سوء استفاده می‌کنند و آرامش جامعه را به هم می‌ریزند را حلال نمی‌کنیم.

به گزارش   گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ،  حیدر علی خدایاری پدر مرحوم سحر خدایاری در تشریح جزئیات ماجرایی که برای دخترش رخ داده بود، اظهار کرد: دختر من از نظر عصبی مشکل داشت و در آن روز هم اعصابش به هم می‌ریزد و فحاشی می‌کند و با مامور نیروی انتظامی درگیر می شود.

وی ادامه داد: هرکسی که می گوید سحر قربانی شده بی‌دلیل این حرف را می زند، سحر قربانی چه شده؟ یک مشکل عصبی داشته که در روزی که به دادگاه می رود باز هم اعصابش به هم می ریزد و بعد اقدام به خودسوزی می کند.

خدایاری خاطرنشان کرد: هیچ حکمی مبنی بر زندانی شدن سحر صادر نشده و ما به عنوان خانواده سحر اعلام می کنیم که اصلا قرار نبوده سحر زندانی شود.

بیشتر بخوانید:

سیر تا پیاز آشی که «BBC» بالای سر بدن بی‌جان «سحر خدایاری» بار گذاشت/ دیگ و سه پایه از رسانه ملکه؛ تامین خوار و بار از پادو‌های داخلی!

پدر «سحر خدایاری»: به «BBC» گفتم دل‌سوزی شما را نمی‌خواهم/ می‌خواهند انقلاب را زیر سؤال ببرند/ مرگ دخترم مقابل شهادت امام حسین (ع) چیزی نیست

وی افزود: من فدایی نظام هستم و در جنگ تحمیلی هم جانباز شدم، امام را با جان و دل دوست دارم و از این به بعد هم اگر خدایی نکرده برای کشور اتفاقی رخ دهد از پیشتازانی هستم که از نظام دفاع کنم، ترسی ندارم اگر یک درصد با نظام مشکلی داشتم الان اعلام می کردم ولی می گویم که نه من و نه دخترم و نه هیچ یک از افراد خانواده ام با نظام مشکلی نه داشته ایم و نه داریم.

خدایاری گفت: پیکر دختر من را بعد از فوت تحویل دادند و مشکلی برای دریافت پیکرش نداشتیم و گفتند هرجایی دلتان می خواهد سحر را دفن کنید و اصلا برای خاکسپاری و مراسم هم مشکلی نداشتیم.

وی در پایان گفت: از افرادی که از خون دختر من سواستفاده میکنند راضی نیستم و حلالشان نمی کنم، این افراد اشتباه می‌کنند که به بهانه اتفاقی که برای سحر رخ داده دارند علیه کشور صحبت می کنند.

منبع:مهر

انتهای پیام/

تصویرها
پدر مرحوم سحر خدایاری: حکمی مبنی بر حبس دخترم صادر نشد/ من جانباز، فدایی نظام هستم/ کسی از خون فرزندم علیه کشور سواستفاده کند، حلالش نمی‌کنم
نمایش موجودیت‌ها
نظرهای خبر

 • user avatar
  ناشناس

  با عرض تسلیت آفرین به این بینش که خودت رو ملعبه دست یک سری وطن فروش وبی بند و بار قرار نداید امنیت و آرامش کشور از اولویت است

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶:۰۰ ب.ظ
 • user avatar
  رها

  خدارحمتش کنه واقعا متاسفهم

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۷:۰۰ ب.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  ببخشید فراموش کرده بگه قبلا دخترم توی تیمارستان بوده دختر خودت بود هم میومدی میگفتی دخترم توی تیمارستان بوده همون قدر بی ادب و کم فهم جای عرض تسلیت بیاد ماهی هاتون رو از اب گل الود بگیرید متاسفم

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۵۱:۰۰ ب.ظ
 • user avatar
  کربلایی محمد

  لطفا مصاحب تصویری از پدر سحر خدایاری تهیه کنید!

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۳۹:۰۰ ب.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  چه پدری جای تاسف داره واقعا.....انگار ک اصلا بچه نداشته

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۸:۰۰ ب.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  چی بگم واقعا

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹:۰۰ ق.ظ
 • user avatar
  کیوان

  کلا فوتبال رو تعطیل کنید یه مشت آدم بی خاصیت پر توقع که هیچی بلد نیستن

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷:۰۰ ق.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  این سلبریتی هاویه سری افرادمثلا دلسوزهمیشع کاسه ی داغ تراز اش میشن .حالم از هرچی بازیگرمثل ایناست بد میشه

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰:۰۰ ق.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  مگه همه مثل تو و اون مسیح پولکی هستند؟؟

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۵۹:۰۰ ب.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  خودت چند ریال گرفتی که کشورت رو بی ارزش کنی ؟؟؟؟؟؟

  چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۲۳:۰۰ ب.ظ