date_range سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۵۴:۰۰ ب.ظ

میزان بدهی فدراسیون هندبال مشخص شد

میزان بدهی فدراسیون هندبال مشخص شد
دسته خبری: ورزش|هندبال

فدراسیون هندبال نزدیک به 3 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد.

میزان بدهی فدراسیون هندبال مشخص شدبه گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، نشست خبری رئیس فدراسیون هندبال امروز با حضور دیگر اعضای این فدراسیون از جمله رجبی (دبیر فدراسیون)، سلوکی (سرپرست نایب رئیسی بانوان)، کرمی (رئیس کمیته مسابقات) و حبیبی (سرمربی تیم ملی) برگزار شد.

یکی از این موضوعات میزان بدهی فدراسیون هندبال بود که علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون درباره آن گفت: هنوز بدهی‌های جام ریاست جمهوری برای ما وجود دارد که چندی پیش هم دادگاهی در این رابطه در مشهد داشتیم، علاوه بر آن هم چیزی نزدیک به ۵۰۰ - ۶۰۰ میلیون بدهی از دوره سرپرست فدراسیون باقی مانده است.

او ادامه داد: بخشی از این پول‌ها مربوط به دستمزد داوران بود که آن را پرداخت کردیم و بخشی از آن‌ها باقی مانده است و قرار است قبل از شروع لیگ پرداخت کنیم. اما مشکل دیگری وجود دارد که تصور می‌کنم فدراسیون‌های دیگری هم درگیر آن هستند و آن هم موضوع مالیات است. ما نزدیک به ۳ میلیارد تومان بدهی مالیاتی و جریمه داریم و در رایزنی هایمان هم به نتیجه نرسیدیم.

بیشتر بخوانید: پاکدل: مربی خارجی باید تراز اول باشد وگرنه سرمربی داخلی بهتر است/ سلوکی: در رده پایه از کشور‌های صاحب سبک الگو‌برداری کردیم‌

انتهای پیام / 

فدراسیون هندبال چه میزان بدهی دارد؟

تصویرها
میزان بدهی فدراسیون هندبال مشخص شد
نمایش موجودیت‌ها