date_range جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ access_time ۰۸:۱۵:۰۰ ب.ظ

تاکیدامام جمعه مهابادبرمردمی بودن مسئولان

تاکیدامام جمعه مهابادبرمردمی بودن مسئولان
دسته خبری: سیاست|آیین

امام جمعه مهاباد با اشاره به دیدار امامان جمعه سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب، بر مردمی بودن مسئولان و توجه آنان به خواسته‌های مردم تاکید کرد.

تاکیدامام جمعه مهابادبرمردمی بودن مسئولان

به گزارش گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از   مهاباد ، ماموستا امامی درخطبه‌های نمازجمعه این هفته با اشاره به دیدار امامان جمعه کشور در هفته گذشته با رهبر معظم انقلاب گفت: ایشان دراین دیدار بر مردمی بودن امامان جمعه ورفتن به میان مردم و اطلاع از وضع آنان تاکیدکردند. امام جمعه مهاباد افزود: مسئولان هم باید همین رویه را در پیش گیرند و با قرارگرفتن در بین اقشار جامعه از وضعیت معیشت مردم آگاه شوند و صرفا در زمان انتخابات وعده‌های شعاری نداده بلکه باید به آن‌ها عمل کنند. 

ماموستا امامی درادامه ضمن انتقاد از وضعیت جاده‌ها و راه‌های موصلاتی استان، گفت: وضعیت راه‌های ارتباطی منطقه به ویژه مهاباد مطلوب نیست و برای بهبود آن توجه ویژه مسئولان نیازاست. خطیب نماز جمعه مهاباد دربخش دیگری از سخنان خود قناعت را یکی از فضایل اخلاقی برای مسلمانان برشمرد و گفت: نداشتن طمع به مال دیگران و قناعت پیشه کردن، مومنان را از ذلت دورکرده و به آنان عزت می‌بخشد.

ماموستا امامی همچنین با اشاره به جایگاه و اهمیت بخشش دراسلام افزود: ثروتمندان زیادی چه ازلحاظ مالی و چه علم ودانش در جامعه وجود دارندکه لازم است از مال و دانش خود ببخشند، زیرا سخاوت و کرامت ثروتمندان مانع طمع فقیران خواهدشد.

انتهای پیام/ه

خطبه های نماز جمعه مهاباد

تصویرها
تاکیدامام جمعه مهابادبرمردمی بودن مسئولان
نمایش موجودیت‌ها